Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ennyi bunkó válaszoló?

Figyelt kérdés

Egy bunkó válaszolótól több bunkó válasz is jöhet,ezért fogalmaztam így.

És ne mondjátok,hogy azért mert ingyenes és bárki számára is könnyen hozzáférhető,mert például az Index fórum is az és ott nem találok ilyen bunkó embereket?És ott is lehet egymásnak szólongatni,más válaszára reagálni.Miért pont ez az oldal a fekete bárány(magyar oldalak közül?


2012. márc. 29. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eléggé felületesen ismered akkor az Indexet, ha ott nem talál bunkókat. Bizonyára nem keresel fel olyan topicokat, ahol ez általános. Tudnék sorolni bőven. Közlekedés témakörben, politikában rengeteg van. Tény, a hogyan csináljunk otthon fagyit? kevésbé készteti a suttyókat be-beszólni.
2012. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mert névtelen az oldal és rengeteg témában lehet bármit kérdezni. És ezeken, akinek annyi az értelmi színvonala, jókat röhöghet.
2012. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
én alapból nem vagyok egy bunkó természetű ember, sőt... de itt, ezen az oldalon egyszerűen kiélem magam. imádok bunkózni az emberekkel egy fáradt nap után, és látni h húzzák fel magukat, pedig amit mondtam nem is úgy gondoltam, csak fel akartam b@szni az agyát.
2012. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
de csak ezen az oldalon :))
2012. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Nem csak a hülye kérdés-hülye válaszok vannak hanem a normális kérdés-hülye válaszok.
2012. márc. 30. 19:38
 6/13 anonim válasza:
Mert sok a hülye kérdés...
2012. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Csak, mert sok az olyan idióta, mint amilyen a 3-as válaszoló, akik abban találják meg az örömüket, h másokat kikészítsenek!


Nem kell velük foglalkozni, legyen ez a legnagyobb örömük.


Egyébként az indexen is vannak bőven...sőt, mindenhol.

Én még olyan oldallal nem találkoztam ahol ne lennének, deha te igen szólj priviben! :)

2012. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

"Csak, mert sok az olyan idióta, mint amilyen a 3-as válaszoló, akik abban találják meg az örömüket, h másokat kikészítsenek! "


Hehe... nah az ilyenek miatt! Titeket még az is frocliz, aki amúgy nem lenne cikizős típus...de ti tálcán kínáljátok magatokat!!!

2012. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mert teljesen névtelen, itt még a nicknevedet se tudják megjegyezni.
2012. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"Hehe... nah az ilyenek miatt! Titeket még az is frocliz, aki amúgy nem lenne cikizős típus...de ti tálcán kínáljátok magatokat!!!"


Jó ürügy, h mentsd magadat!

2012. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!