Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Most meg mi van?!

Most meg mi van?!

Figyelt kérdés

Egy kérdést tettem fel ami szexuális témába illik. De torolték mert nem vagyok 18. Aztán áttettem az egyéb kérdések kategóriába ahonnan szintén torolték, ugyanis nem megfelelo a kategória. Akkor mégis hogyan tegyem ki a kérdést?! Csináljak 1 új email címet, regisztráljak mintha 18 éves lennék és csak aztán írhatom ki?

Megjegyezném hogy 16 évesen rengetek szexuális kérdése van egy fiúnak, nem értem mér van 18-as határ...


2012. ápr. 4. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
regelj ujra inkább, egyszerübb
2012. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj ide,hátha tudunk valamit :)
2012. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 5. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:

A Szexualitás kategória és az ebbe illő kérdések (bárhova is írod ki őket) 18 éven felülieknek szólnak. Mint a törlő üzenetben is szerepel, az oldal nem vállalja fel azt a felelősséget, hogy téged, mint kiskorút, egy ilyen komoly téma terén félretájékoztatnak az oldal felhasználói.

Szex-szel kapcsolatos kérdéseidnek keress inkább valami kamaszoknak szóló oldalt, ott tutira normális választ kapsz.

2012. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!