Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért magázódnak a moderátorok...

Miért magázódnak a moderátorok a levelezés során, ha a weblap egész nyelvezete tegező hangvételű?

Figyelt kérdés

ÜzeneteiD(!), Saját kérdéseiD(!), MegválaszoltjaiD(!), csak néhány szó a menüből.

A felhasználói infók is végig-végig tegezőlegesek. Ez így is van rendjén, mert egy laza közönségnek célzott weblap a netikett szerint is tegezős, ez teljesen normális. De amint moderatúrával kapcsolatba lépek email útján, akkor nagyon mereven magázódnak még akkor is, ha több levélváltásban konzekvensen tartom magam a tegező hangvételnél azért: MERT A GYAKORIKÉRDÉSEK WEBLAP IS TEGEZŐS.

Modik! Van erre válaszuk maguknak? Vagy válaszotok nektek? :)))



2012. ápr. 7. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
nekem eddig csak jo tapasztalatom volt velük, és nem zavart hogy magáztak, ha túl "jó fejek", félő hogy ezt valaki kihasználja
2012. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
hogy véletlenül se sértődhessen meg senki
2012. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem azért, mert az oldalon minden korosztály megtalálható, és mivel a regisztrációnál nem kell jelölni a kort, nem lehet biztosan letegezni senkit. Mert az idősebb korosztály jogosan sértődne meg.
2012. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy nekem sem volt velük bajom, mindig segítőkészek és normálisak.
2012. ápr. 7. 11:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért annyival kiegészíteném, hogy ha az "ügyfél" tegezőlegesen ír, akkor onnantól a magázó válasznak van egy kioktató és arrongáns érzete.
2012. ápr. 8. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neten keresztül a tegeződés a normális. Engem sosem érdekel, mennyi idős a partner, akivel fórumon dumálok, úgyse találkozunk élőben.
2012. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Minden ügyfélszolgálat magáz. Függetlenül attól, hogy az oldalain, vagy a reklámokban vagy bárhol máshol tegezve szólít meg.

PL:

T-mobil: Válts most okostelefonra!

Vodafone: Még jobb áron és gyakrabban cserélheted a telefonodat, keddenként ketten egy áráért szórakozhattok és további izgalmas élményekkel háláljuk meg, hogy Vodafone-os vagy.


Mégis, ha hívod az ügyfélszolgálatot, akkor magáznak. Én dolgoztam ilyen ügyfélszolgálaton, és nagyon sokan ott is úgy telefonáltak be, hogy tegeztek. Akkor is magáznom kellett és erre ilyen esetben figyelni kell külön.

(volt amikor a hallhatólag idős ember telefonált be és mivel nekem fiatalos a hangom, úgy is kezelt mint egy csitrit. )

2012. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszönöm.
2012. ápr. 12. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!