Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakori kérdések fejlesztőinek...

Gyakori kérdések fejlesztőinek lehet 5leteket ajánlani?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam, mert szerintem ez egy eléggé jó magyar közösség és szerintem lehetne egyféle pontozási rendszert bevezetni, mint ezen az oldalon is van: [link] de lehet rossz 5let. M1 az a lényeg, hogy az ilyen 'javaslatokat' el lehet valahogy a fejlesztőknek juttatni?
2012. ápr. 15. 15:00
 1/7 lindmayer ***** válasza:
ha nem tünt volna fel van pontozási rendszer itt is
2012. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

itteni pontozási rendszer.

http://www.gyakorikerdesek.hu/toplista


reklámoztatás az oldallal.

http://www.gyakorikerdesek.hu/partnerprogram


és az oldal legalján ott a kapcsolat az oldallal

Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu


gratula jól körbe néztél az oldalon....

2012. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Javaslatokat a második válaszban szereplő címre lehet küldeni, de gyakorlatilag értelmetlen. kb. 2-3 hónapja küldtem nekik egy javaslatot, amire ennyit válaszoltak, hogy ilyen fejlesztést nem terveznek. Gondoltam magamban, persze, hogy nem, azért javasoltam, hogy fontolóra vegyék. Hogy a figyelmükbe ajánljak egy olyan lehetőséget, ami esetleg eddig nem jutott eszükbe és esetleg emelné az oldal színvonalát.
2012. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek, látom senki sem nézett végig a mellékelt oldalon, ugyanis ott:

1.) a kérdéseket is lehet pontozni

2.) jobban fel van tüntetve a dolog és nem ilyen 12pontos szöveggel írják a %-ot hogy mennyire helyes a válasz

3.) van elfogadott válasz

4.) az emberek a pontszámaik alapján kapnak egyre több jogot az oldalon (pl. kérdésnek a címkéinek a szerkesztését, azt is pont szabja meg, hogy szavazhatsz-e egy válaszra, egy kérdést nem megfelelőnek bejelenteni, stb...)


Egyébként pedig köszönöm szépen a válaszokat, de sokkal jobb kedvvel olvastam volna őket, ha az olyan megjegyzéseket lehagytátok volna róla mint pl "gratula jól körbe néztél az oldalon....", "ha nem tűnt volna fel ..." - tudom hogy van, de sokra mész vele, ha nem raknak rá megfelelő hangsúlyt :D

2012. ápr. 17. 21:25
 5/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

khhhmmm izééé hogy is mondjam.... ne nekünk reklamálj...


ott a linkelt email cím. arra lehet,

2012. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lindmayer ***** válasza:

persze hogy nem olvastam el a linket

tudniillik én beszélem a magyart, és értem is: a kérdésednél úgy írtál a gyakorikerdesek.hu-ról, mint ahol egyáltalán nincs is pontozási rendszer

bocsesz, ha többen is félreértettünk

2012. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#okay
2012. ápr. 19. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!