Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nézitek, hogy kinek hány %-a van?

Nézitek, hogy kinek hány %-a van?

Figyelt kérdés

Mármint nem arra gondolok,hogy valakinek 20-30 %..hanem,hogy lényeg e hogy 70 vagy 90%-os a válaszoló.

pont most néztem és nekem 75 van,pedig pár hete 85 volt...pedig szerintem nem adok olyan "rossz" válaszokat.én nem is nézem a %-ot max,ha valaki nagyon nagy hülyeséget ír ás látom,h 25%os,annak nem feltétlenül adok a szavára.de hogy 70 vagy 99,az tök mindegy.Ti hogy vagytok ezzel?


2012. ápr. 17. 17:41
 1/5 anonim válasza:
94%

Én nem nézem.Szerintem ez az egész "pontozósdi" hülyeség.


Akkor is leviszik valakinek a százalékát,hogyha nem egyezik a véleménye a többséggel,nem csak akkor,hogyha nem hasznos választ ad.

2012. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
41%
Én nem szoktam nézni, sőt azt sem ki az aki lepontoz, vagyis nem is tudom, hogy kell megnézni ki pontozott le. Nekem az a fontos, hogy tanácsokat kapjak, ha szükségem van rá, vagy esetleg megosszam a tapasztalataimat, hátha valakinek segít.
2012. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nézem.
2012. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülök az itteni válaszoknak, egyébként én sem nézem.
2012. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam nézni. Fölösleges ha valaki ebben éli ki magát. Ez nem verseny.


36F

2012. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!