Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megnéztem a toplistát, a...

Megnéztem a toplistát, a szórakozásban -5 pontom van. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Elméletileg a lista az utóbbi 1 hónap aktivitásából készül. Végigpörgettem a válaszaim listáját (rendezve az utolsó válasz szerint), egy hónap alatt 1 válaszom volt a szórakozásban, az egyrészt helyes és tényszerű - még csak nem is véleményes válasz volt, hogy esetleg valakinek nem tetszik - másrészt nincs is lepontozva.


Akkor?


2012. ápr. 27. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te másképp pontoztál másokat, mint a többiek, azért is negatív pontot kapsz. Pl ha lepontozol egy 100%-os választ, azért -1 pontot kapsz:


"- Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont."

2012. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de én válasszal és nem értékeléssel "szedtem össze" -5 pontot.
2012. ápr. 27. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak a válaszod volt lepontozva, azért kapott pontok száma mozoghat -5 és +5 között. Lehet, hogy jött rá negatív értékelés, csak még nem elég ahhoz, hogy a válasznál látsszon, de a pontba már beszámított.
2012. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!