Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha bejelentünk vkit, akkor...

Ha bejelentünk vkit, akkor miért nincs olyan lehetőség, hogy "ez a személy OFF-ol"?

Figyelt kérdés
Holott mikor válaszolunk akkor direkt oda van írva, hogy senki ne OFF-oljon, de ha bejelented, akkor még sincs ilyen opció, max az, hogy veszekedni akar meg mit tudom én. Ennek mi értelme van? Mert én pl jártam már úgy, hogy kiírtam egy kérdés, ahol mások tanácsára voltam kíváncsi, erre valaki konkrétan elkezdett pocskondiázni és leírta a negatív véleményét. De nem volt trágár vagy ilyesmi ,egyszerűen csak nem a véleménye volt a kérdés.
2012. máj. 2. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor annyit tehetsz, hogy negatívan értékeled. Vagy reménykedsz hogy ezt a témát olvassák és megfogadják az üzemeltetők. Lehet azért nincs, mert az offolás sok esetben csak szubjektív megítélés alapján felesleges, és másnak akár segítség is lehet (ha normális a válasz), és ami neked offolás már a moderátornak lehet nem.


Olyan opció sincs, hogy a kérdés/válasz törvényt sért vagy arra buzdít fel, pedig rengeteg droggal, öngyilkossággal, személyiségi jogi kérdéseket felvető kérdéssel lehet olvasni, amik egyértelműen rossz szándékúak, nem csak érdeklődőek. Moderátorfüggő hogy éppen törlik-e, mert a legtöbben másodjára már olyan trükkösen fogalmaznak, hogy az értelme ugyanaz marad, mégsem törlik.

2012. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor úgy jelentem be, hogy "értelmetlen dolgokat ír"
2023. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!