Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori kérdéseken feltett...

A gyakori kérdéseken feltett kérdésekre mennyire hiteles válaszok érkeznek?

Figyelt kérdés
Feltéve, hogy a kérdés is értelmes, és leszámítva az egyértelműen értelmetlen válaszokat.
2012. máj. 12. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így pontosan nehéz lenne megmondani, de mint látod én 62%-os vagyok pedig próbálok mindig segíteni!
2012. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
vagy vicces vagy korrekt válaszok érkeznek... komoly kérdésre komoly válasz. trágár kérdésre vicces.
2012. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A komoly kérdésekre a felhasználók tudása és gondolkodása szerinti hiteles válaszok érkeznek szerintem.
2012. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én nem erre a kérdésre akarok válaszolni, hanem azt megkérdezni, hogy hogyan tudok saját kérdést írni, mert még csak most regisztráltam ide.
2012. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy a válasz küldésével, csak amit te írsz, az a te kérdésednél úgy fog megjelenni, hogy a kérdező válasza.


Kérdező, ez egyéntől függ. Van amikor értelmes kérdésre rossz válasz jön. Formáját tekintve jó, de a tartalma marhaság. Ahol én tevékenykedek(számtek), nagyon sokszor van ilyen, hosszú, értelmes megfogalmazású válaszok mennek, csak épp baromságok, szakmai szemmel nézve.

Szóval ez változó, hogy mennyire hitelesek a válaszok.

2012. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. válaszoló!

Találsz olyat, hogy "új kérdés".

Arra klikk, kiválasztod a főkategóriát, majd az alkategóriát, és írhatod is a kérdést.


Bocs Hart, de szerintem nem a saját kérdéséhez nem tud kommentet írni, hanem egyáltalán saját kérdést ne mtud írni.

2012. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, nem probléma, most nézem én értettem félre. Kösz a javítást :)
2012. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha alá is támasztja a mondanivalóját, akkor bizonyára hiteles. Ha nem tudja jól megindokolni, akkor kevésbé hiteles.
2012. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!