Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit gondolsz a válaszadási...

Mit gondolsz a válaszadási százalékodról?

Figyelt kérdés
Szerinted valóban tükrözi, hogy mennyire hasznos válaszokat adsz, vagy pedig csak sok az értelmetlenül lepontozó ember?

2012. máj. 15. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha az illetőnek nem tetszik a válaszom, pedig valójában tudom, hogy hasznos, akkor is le fogja szavazni...

volt már nekem 89 százalékom csak aztán leszavaztak, mert egy kérdésre olyant feleltem, ami pár embernek nem tetszett...viszont a kérdezőnek sokat segítettem, mert megoldotta szerelmi életét

2012. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Sok topicban kibeszélték már, de ide is beírom, ha egy válasz értelmes érvekkel alá van támasztva, akkor az a válasz hasznos. Mégis, ha nem azt írod, amit hallani/olvasni akarnak, megy a lepontozás. Ezt a kérdést én írtam ki, és itt is látszik. Én aki válaszolt értelmesen, annak zöld kezet adtam. Aki trollkodott, annak semit. Mégis, látszik, hogy hogy állnak a válaszok százalékai: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2012. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége nincs az aránynak. Megy itt az összevissza pontozás, annak idején számtek kaegóriában, én is 95%-al kezdtem, de hát sok ott a hozzá nemértő, és a stílusom is hagy maga után kívánni valót. Ezzel szemben minden nagyképűség nélkül merem állítani, hogy az adott kategóriában az egyik legtöbbet szoktam segíteni, bár mostanság már nem vagyok annyira aktív, mit régen.
2012. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző regisztrációmon 84%-os voltam, most 83, ami azért rossz, mert a páros számokat szeretem :D. Szerintem nagyjából rendben van, mert néha én is átmegyek off-ba, azért megértem, ha lepontoznak. Azt viszont utálom mikor véleménykérős kérdésnél leírom a véleményem, az összes többi meg lepontoz. Akárha csak olyan kérdésről van szó hogy "szerintetek milyen haj állna jól?", szóval ezekre a kérdésekre adott válaszaimmal senkinek a világnézetét nem sértem meg...
2012. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek mindenkivel.
2012. máj. 22. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!