Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet, olyan linket...

Hogyan lehet, olyan linket tenni a válaszba, amire csak rákattintasz és bejön az oldal?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagyis nem tudod, hogyan lehet linket küldeni?
2012. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Másolás-beillesztés gomb segítségével.Tehát felmész az oldalra amit linkelni akarsz és a keresősávban található www.xxxxx kijelölöd és jobb egér gomb másolás(copy)majd ahova szeretnéd belinkelni megnyitod belekattintasz,jobb egér gomb beillesztés (paste).
2012. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2012. máj. 18. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Sikerült?


Csak azért kérdezem, mert nekem régebben soha nem alakította linkké a rendszer úgy, ha simán bemásoltam, csak ha szövegfájlban már linkké alakítottam előtte.

Azóta nem is próbáltam másképp, pedig így tényleg elég macerás.

2012. máj. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy tudom a linkeket küldeni, ahogy a kedves válaszoló írta.

Másolás, beillesztés.

Nekem működik, a Youtube-ról is így szoktam zeneszámokat belinkelni.

Üdv: Ági

2012. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, Ági!


Jól megleptél, mivel eddig csak a Helyesírásban találkoztunk. :O

Igaz, én nem szoktam ebben a kategóriában írni, csak a hét érdekesebb kérdései között találtam ma hajnalban; és gondoltam, megnézem.

És akkor most ki is próbálom a módszereteket:


Eros Ramazzotti & Andrea Bocelli - Musica è


http://www.youtube.com/watch?v=c9XeVogVBXY


Na, mindjárt kiderül...

Ha működik, akkor köszönöm a segítségedet. :)


Üdv. :)

2012. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól rémlik, azon múlik, hogy teljes link-e, tehát előtte van az hogy http://

www.youtube.com

http:// www.youtube.com

2012. máj. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia Berta!

Örülök, hogy megismertél!

Látod, hogy működik? Így mégis könnyebb lesz.

Elég sok helyen szoktam válaszolgatni, de mert nekem nincsen Nick-nevem, ezért néha ismeretlen maradok.

Ide én is úgy kerültem, hogy küldtek nekem érdekes heti kérdéseket.

Mindig figyelemmel kísérem a válaszaidat, mert sokat tanulok belőlük. Különben próbálok neked néha ismeretlenül is segíteni.

Örülök, hogy ezt a link-dolgot ide kiírtad és így megoldódott a problémád. 

Üdv: Ági

2012. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, Ági!


Nagyon nehéz volt ám megismerni: önmagában a %-od itt nem segít, viszont aláírtad a válaszod. Én pedig egy igazi Sherlock Holmes vagyok, így némi gondolkodás után egyből rájöttem a titokra... :D


Tudom, hogy nincs nicked, pontosabban azt, hogy a saját neveden regisztráltál be; egyszer írtál nekem privát üzenetet, nem emlékszel már? Pedig válaszoltam is. Direkt visszakerestem most: január vége felé volt; akkoriban jelent meg beglerbég az oldalon, és megemlítettem őt... Elsőre nem lett a szívem csücske az enyémtől jelentősen eltérő nézeteivel... Csak akkor enyhültem meg, mikor felmutatott néhány pozitívumot. :D

Most már jól elvagyunk. :)


Szoktál nekem segíteni, ismeretlenül?

Hűha, ez izgi... :D

A Helyesírásban általában megismerlek aláírás nélkül is.

Most pont azonos a %-od a Korr-Rektor úréval. ;)


A linkek egy része amúgy általában nem okoz akkora gondot, mivel a különféle gyűjteményeimből másolom őket. Csak amikor valami olyasmit szeretnék, amit magamnak nem akarok elmenteni, vagy ha egyszerűbb a Google-lal keresni, mint a saját gépemen, akkor macerás.


További szép estét. :)

2012. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!