Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha lehetne szavakat javasolni...

Ha lehetne szavakat javasolni a GYK szófelismerő és kérdésgyomláló programjába, melyeket javasolnátok?

Figyelt kérdés
Javaslataim: reptoid, alacsony fiú, herbál, világvége, szerintetek jól nézek ki... stb.

2012. máj. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Orbán, zsidó, elég hosszú?, biszex vagyok?, stb...
2012. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HALENDA, öngyilkosság, barátnő (most komolyan, férfiembernek miért nincs baja a barátaival?)
2012. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kurv@, g€ci, b*zi, f0s
2012. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
f@sz
2012. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
b@zdmeg
2012. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Tomi3, ezeket eleve nem engedi át a szűrő. De azért köszi :)

Egyébként eredetileg a humor kategóriába tettem, csak átpakolták a kérdést.

2012. máj. 25. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Horoszkóp, csillagjegy, mert ezek is nagyon rosszul sülnek el általában.. Meg amiket te mondtál, bár a herbál-t nem tudom miért vetted ide, ilyennel még nem volt problémám.
2012. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A herbállal az a bajom, hogy van egy-két illető, aki kb. félóránként feltesz kérdést a herbálról, nem olvassa el a már megválaszolt ötezer kérdést, hanem azon pörög, mint aki nem kapta meg a napi adagját. Hogy hogyan főzzön kakukkfűből meg szárított nyúlsóhajból magának cuccot. Ez már tök beteges.
2012. jún. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!