Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Fordult már elő olyan az...

Fordult már elő olyan az oldal történelmében, hogy két ember a gyakorikerdesek.hu miatt jött össze?

Figyelt kérdés
írd meg a történetét, hogy hogyan s miként, ha veled fordult elő, vagy akár ismerősöddel!
2012. máj. 29. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem jöttem itt össze senkivel,viszont találtam itt valakit,akivel van egy közös tervünk,kíváncsi leszek mi lesz belőle:)
2012. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régebben írt egy srác, hogy itt ismerte meg a barátnőjét. :) Ezen kívül nem tudok másról, de nem tartom kizártnak, hogy itt fusson össze két ember.
2012. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, én most 1 éve ismertem meg egy lányt, akivel csak barátok vagyunk, de nagyon komoly kapcsolat tart össze bennünket.

Mindent megbeszélünk, mindenre nyitott, és én is. Remélem sokáig fog tartani ez a kapcsolat :)

17/F

2012. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!