Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megtudhatja valaki, hogy én...

Megtudhatja valaki, hogy én regisztráltam?

Figyelt kérdés

Az ált.iskolás osztályomnak volt egy közös email címe. Gondoltam mivel már nem használja senki, az én emailem meg vacakolni szokott azzal regisztráltam. Arról viszont megfeledkeztem, hogy át lett irányítva és hiába törlöm ki a közösről a regisztrációs emailt, még elküldi mindenkinek..


Erre a címre mindenki beléphet. Rájöhetnek valamiből hogy én voltam?



2012. jún. 10. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hacsak nem a saját neved a nicknév, vagy bármilyen olyan becenév amiről egyértelműen azonosítható vagy, akkor nem.

Nyilván tudják, hogy csak olyan regisztrálhatott aki ismeri a közös címet, és ezzel leszűkül a kör arra a pár emberre, de ennél több nem derül ki első ránézésre.

2012. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 perc alatt létrehozhattál volna egy új email címet..és akkor most nem kéne aggódnod.
2012. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm. És második ránézésre rájöhetnek?:D vagyis, mi kell ahhoz hogy rájöjjenek..

Igen, hiba volt, nem gondoltam át rendesen.

2012. jún. 11. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nincs benne semmi olyan ami rád utalhat nem jönnek rá..
2012. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogyan tudom törölni a regisztrációmat?

A regisztrációd törlésével minden a fiókodhoz kapcsolódó beállítás elveszik: kérdésfigyelők, kérdésszűrési beállítások, regisztrációkor megadott adataid.

A kérdéseid és a válaszaid nem törlődnek, hiszen ezekhez már mások is hozzáadtak dolgokat (kérdéseidhez válaszokat írtak, válaszaidra reagáltak, vagy válaszaidat értékelték).

A regisztrációd törlését - amennyiben jól meggondoltad -, biztonsági okokból csak e-mailben kérvényezheted. Kérlek, hogy a regisztrációdhoz beállított e-mail címről küldj egy e-mailt az info@gyakorikerdesek.hu címre, melyben a törlést kéred. Moderátoraink egy-két munkanapon belül teljesítik kérésed.

2012. jún. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!