Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet pontozni ill....

Hogy lehet pontozni ill. lepontozni itt?

Figyelt kérdés

Tegnap válaszoltam valakinek az o hibájából elnézte a válaszomat és jól lepontozott!És még ki is irta,majd késobb rájott és ugyan írta,hogy bocsi de addigra jol lepontozott amit ki is irt,hogy NA MOST ORULHETSZ!Pedig csak jót akartam.Ezért szeretném megtudni,hogy ez hogy mukodik mert van aki megérdemli és csak vissza szeretném pontozni!

Koszonom!


2009. júl. 4. 13:02
 1/3 anonim válasza:
92%

Lehet, hogy törlik majd ezt a kérdést itt, de úgy gondolom ne húzd fel magad!

Akinek adod a választ eldönti, hogy hasznos-e. Sajnos a %-ról az árulkodhat, hogy mennyire vagy hiteles a válaszadásban, így sokszor nem fair, hogy találomra lehet pontozni, nem is értem minek ennél a "közösségi" oldalnál a pontgyűjtés és ezirányú versengés...

2009. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

szia!


Hát ebből már adódott máskor is baj, de nem érdemes vele foglalkozni. Te is tudsz más válaszokat 1-1 témakörben fel/le pontozni, ott vannak a válasza alatt kis ábrák , a megfelelőre kell nyomni. Egyes válaszoknál - ha pontoznak- lehet látni, hogy ez a válasz x százalékban hasznos.

2009. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

zöld kéz a válasz jobb alsó sarkába- felpontozás

piros- le

kék- félig meddig

2009. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!