Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kitilthatnak azért, ha többszö...

Kitilthatnak azért, ha többször kapok lazább figyelmeztetéseket?

Figyelt kérdés
Nem komolyabb szabálysértésekért, csak lazább dolgokért.
2012. jún. 14. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen kell téged moderálni, egy idő után megunják és kitiltanak. A pontos számok és a viselkedések súlya alapján való döntés nem ismert, de jobb nem kockáztatni ha komolyan veszed az oldalt. Ha csak szórakozni jársz ide, idővel kiraknak.
2012. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem szórakozni járok ide, komolyan veszem, és komolyan is válaszolgatok, nem csak úgy szórakozásképp, de már 3x volt olyan, hogy kaptam enyhe figyelmeztetést (3 éve használom az oldalt). Pl rossz kategória (szerelem helyett családi kapcsolat), meg kisebb dolgok.

Köszi a választ!

2012. jún. 14. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:

hát, ha nem tévedek én már kaptam figyelmeztetőt és egy nap büntit, amiért provokáltam a moderátort

azt hiszem, az itt történt

2012. jún. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy minden oldalon, itt is szubjektív a kitiltás, nem is lehetne másképp. Lehet, hogy egyik nap megúszod a súlyosabb dolgokat, másik nap meg kitesznek egy apróságért.
2012. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!