Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van olyan hogy valakit törölne...

Van olyan hogy valakit törölnek innen?

Figyelt kérdés
Elég sok ember tesz ki a témához nem illő hirdetéseket hogy meghívnak piramisjátékba és hasonló pénzkeresési lehetőségeket ajánlanak "otthoni semmi" munkáért. Vagy vannak akik csak rasszista gyűlöletkeltő megjegyzéseket tesz. Az ilyen embereket kidobják, vagy megelégszenek a moderátorok a válasz törlésével és a lepontozással?

2012. jún. 28. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kitörlik a választ/kérdést.

Viszont ha túl sokszor fordul elő, akkor nem tehetsz ki kérdést, és választ sem írhatsz. (Nemcsak erről a profilról, eleve arról a gépről többet semmilyen profillal)

De attól még nézegetheted a válaszokat, tehát kitiltva nem vagy, csak kommunikálni nem tudsz. :D

2012. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arról a gépről? Nekem lett egy másik gépem, és engem a tiltás után beengedtek az új gépen. Azt hittem, az IP cím számít, de nem.
2012. júl. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hát, a gép. Egyébként nem muszáj új gép, ha újrahúzod a Windows-t ugyanúgy beengednek utána.
2012. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!