Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Észrevettétek hogy néha...

Észrevettétek hogy néha nincsenek moderátorok? Vannak időszakok, amikor egyáltalán nincs moderálás.

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen. volt egy kérdés, ahol kb 100 válasz összegyűlt 3 óra alatt, mert kötekedtek egymással (mármint a kérdező és a válaszolók). valami olyasmi volt a kérdés hogy "szerintetek melyik jobb: a dögös szexi lány vagy kedves aranyos széparcú lány?" a kérdezőnek megvolt az "intelligenciája". ahogy a válaszolóknak is :D állítólag a kérdés jelentve volt, bár amikor én jelentettem, akkor nem engedte jelenteni. szóval valszeg a moderátorok szerettek volna jót szórakozni. a normális kérdéseket meg letiltják.
2012. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éjszaka szerintem tuti nincsenek. Akkor jönnek elő a bojleres "jófejek".
2012. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gtgunár ***** válasza:
Volt hogy fél évig nem voltak, legalábbis fél évig tele volt az oldal mindenféle ökörséggel, szennyel, anyázással, hülyékkel stb.. Akkor bármit írhattál nem vették le. Gondolom valaki szólt nekik és vége lett a trollok arany életének.
2012. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!