Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért (csak) privátban keményk...

Miért (csak) privátban keménykednek az emberek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne ha kérdésbe is keménykednének? Legalább nem offolnak szét egy kérdést.

A másik meg, hogy tökmindegy hogy kérdésnél vagy privátba nagy a pofája egyeseknek, a valóéletbe úgy se tudod az illető személyazonosságát, innentől kezdve bárminemű keménykedés marhaság.

2012. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mert mindenkinek nagyobb az arca neten keresztűl beképzelik maguknak,hogy ők a királyok !
2012. júl. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én azt vettem észre, hogy valaki kiír egy kérdést. Válaszolnak rá, de 4-5 hozzászólás után már nem a kérdésre válaszolnak hanem egymás kommentjeire.

És akkor jön az említett dolog, hogy elkezdenek egymásnak privátot írni, hogy így-úgy a K anyád, hogy mered ezt írni, gondolni stb.

Ha nem ért vele egyet, akkor nem kell reagálni rá, és különben is a kérdésre kéne válaszolniuk, nem más véleményére.

2012. júl. 4. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz, ez zavaró is, de kérdés és válasz függő a hasznossága.

Pl.: ha valamelyik szakmai topikba ír valaki valamit, és a másik reagál erre is, az nem olyan gond, hisz gyakran vannak akik marhaságot, vagy csak egy picit pontatlan dolgot írnak, így ha azt javítod egyrészről a kérdezőnek is segítesz, hogy ne legyen téves információi, másrészről az adott válaszolónak is, hogy legközelebb jobban tudja. A gond ilyenkor az, hogy ezt kevesen értékelik, és általában "vissza támadnak" amiből csak vita lesz.

Persze ez csak egy példa. A legrosszabb amikor ízlés béli különbségekről megy a vita, ilyenkor a veszekedő felek, nem látják be, hogy mind a saját szubjektivitásuk mellett állnak, és erről ne tudjak objektíven nyilatkozni.

Ez a két példa persze két véglet, az meg már tényleg szánalmas, hogy egymást küldik az anyjukba privátba. Nem tagadom, kb kétszer én is írtam privátba, de mindkét eset azért volt mert a srác erősen személyeskedett, és privátba is szép formába írtam le mindent, ellentétbe vele aki csak hülyézni tudott.

Szóval ha a kérdés, és/vagy a válasz olyan aminél felesleges a kötözködés az tényleg erősen zavaró, és értelmetlen, ebben 100%-ig egyet is értek.

2012. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer kaptam ilyen privát üzenetet, és rögtön meg is oldottam a problémát. Letiltottam a felhasználót a "Nem fogadok tőle több üzenetet" gombbal, és kész. Arra találták ki. Nem kell nekik visszaírni. Ezeknek a kötekedős emberkéknek ez fáj a legjobban. Direkt azért írnak, hogy felbosszantsd magad, mert unatkoznak. Meg vannak olyan primitív válaszadók is, akik úgy gondolják, hogy ez a kulturált módja a problémamegoldásnak. Úgyhogy hagyd őket a francba! :D
2012. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!