Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csináljak, valaki goromba,...

Mit csináljak, valaki goromba, bunkó és szidalmazó privát üzeneteket küld neked csak azért, mert egy kérdésben eltért a véleményünk?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit.Ha semmit sem csinálsz,azzal már felül is kerekedtél a bunkón.Olvasatlanul töröld az üzeneteit.Hagy legyen még idegesebb,még bunkóbb....Okos enged......
2012. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Idővel le fog neki esni, hogy feleslegesen írogat. Meg fogja unni. Neked meg semmiből nem áll olvasatlanul hagyni az üzeneteit. Ha a szidalmazáson kívül vannak konkrét megállapítások is az üzenetébe, akkor akár elolvasni is érdemes, hátha látsz egy másik perspektívát, amin érdemes elgondolkodni.
2012. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak szimpla gorombaságok tartalom nélkül. Köszönöm, töröltem.
2012. júl. 7. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az üzenet jobb alsó sarkában van egy nem fogadok tőle több üzenetet gomb. Szerencsétlen módon eléggé beleolvad a környezetbe, nehéz észrevenni, ha nem tudod, hogy ott van. Ha azt megnyomod, akkor onnantól kezdve az illetőtől egy darab levelet se fogsz kapni, tiltólistára kerül.
2012. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Németh László68 válasza:
Már maga a kérdésed feltevése,sem értelmes!Ha többször elolvasod,majd megérted!Ha nem akkor kérdezzél meg valami értelmesebb embert!Amúgy egy csöppet sem csodálkozzál azon,ezek utánn,ha ollyan válaszokat kapsz amík nemtetszenek!Azok a válaszok is egyfajta vélemények,amiket vegyél tudomásul, és törődjél bele,mert ahogy elnézem nemis olyan alaptalanok!Szerintem elkellene gondolkodnod inkább a miértjén,és nem kellene itt siránkozni!!
2014. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!