Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha feltételes módot és általán...

Ha feltételes módot és általános névmást használva teszek fel egy kérdést, vagyis nem a saját nevemben, puszta kíváncsiságból, érdeklődési céllal, az is minősíthető kamukérdésnek?

Figyelt kérdés
Vannak kiskapuk? :-)
2012. júl. 7. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles saját magaddal kapcsolatban kérdezni. Pl. "Ha valaki megenne 40 tortát, akkor kipukkadna?" kérdés nem hiszem, hogy kamukérdés, teljesen megállja a helyét. A kamukérdés a következő: "Tegnap a líbiai miniszterelnök ellopta az anyósom melltartóját. Hogyan szerezhetném vissza?".
2012. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Ma az én fejemben is megfordult egy kérdés ötlete, amit részben valós tapasztalatok, részben akár megtörténhető események indítottak el. De ha kiírnám a kérdést, én írnám mellé, hogy a kérdés kitaláció, a helyzet feltételezés. Csak sokan nem szeretik a feltételezéseket.
2012. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kiírtam egy kérdést, ami barátnőmmel történt meg, teljesen valós kérdés. Letörölték, hogy valós dolgokat írjak.

Igaz, saját nevemben írtam, mert nem akartam őt belekeverni. Régebben az is megesett, hogy ezt-azt megváltoztattam a saját kérdésemen, a saját megtörtént esetemen, hogy ne legyen benne annyi dolog, ami visszavezeti a kérdést hozzám. Lett volna belőle bajom, ha kiderül, hogy én írtam.

Mindkét esetben törölték a kérdésemet, mondván, hogy ellentmondás van több kérdésem között.

De basszus, attól még érdekelhet a válasz, hogy nem akarok bajt a családommal.

2012. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én gyakran megváltoztatok a kérdéseimben eseményeket, történetek, de azért ragaszkodom a valóságalaphoz. De ahhoz, hogy anonim maradj, igenis meg kell változtatnod dolgokat!
2012. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom. Nagyon sok kérdés van, amit ha az utolsó részletig úgy írnék le, ahogy van, kapásból rájönnének hogy én vagyok. És azt nem szeretném.

Sosem tudhatom ki olvassa éppen.

2012. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!