Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan és mikor emelhetem ki...

Hogyan és mikor emelhetem ki kérdéseim, és hova kerülnek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés kiemelés egy új funkciója a honlapnak, amely fejlesztés épp most került élesbe.


A lényege, hogy ha van egy kérdésed, amelyre még nem kaptál kielégítő választ, akkor újra a kategórialista élére helyezheted azt, ezáltal több ember szeme elé kerülhet kérdésed, s remélhetőleg így már választ remélhetsz rá.


Reméljük ez a fejlesztés kicsit visszafogja a kérdésüket újra és újra megismétlő felhasználókat, akik moderátorainknak csak felesleges munkát és bosszúságot okoznak.


Szóval kérjük ezt a funkciót használjátok, ha úgy érzitek, hogy már eleget vártatok, és nem kaptok választ egy kérdésre.


* Hogyan emelhetem ki a kérdéseimet?

Ha be vagy jelentkezve, akkor láthatsz minden egyes kérdésed oldalán, még a Kérdés boxban egy "Kérdés kiemelése" linket, arra kattintva a kérdésed rögtön a kategória elejére kerül.

Ha nem látsz ilyen linket, akkor kiírjuk neked, hogy azt a kérdést miért nem emelheted most ki.


* Mikor emelhetem ki a kérdéseimet?

Van néhány szabály azért, hogy a kiemelt kérdések tovább maradhassanak az élen, ne az "nyerjen", aki többet van itt, és többet nyomogatja a kiemelés gombokat.

1. Csak saját kérdésedet emelheted ki.

2. Maximum 3 kiemelt kérdése lehet egy felhasználónak.

3. Egy alkategóriából maximum 1 kérdése lehet kiemelve egy felhasználónak.

4. A kiemelt kérdések 36 órán keresztül kerülnek az élre, kivéve persze ha más felhasználók kérdései (akik később nyomtak a linkre a saját kérdésüknél) ki nem szorítják azokat onnan. Ha egy kérdést kiemelsz, akkor attól függetlenül, hogy lekerül-e az élről más kérdések miatt, vagy nem, 36 órán keresztül nem emelheted ki újra.

5. Egy kérdést akkor tudsz csak kiemelni, ha kiírása óta eltelt 36 óra. Ekkor még nagy eséllyel kaphatsz válaszokat.

6. Egy kérdést csak akkor tudsz kiemelni, ha 24 órája nem válaszolt rá senki. Mivel a funkció elsősorban a válasz nélküli kérdések kedvéért született meg, erre ezért van szükség. Ha a válaszok nem voltak kielégítőek, és eltelt 24 óra az utolsó válasz óta, kiemelheted a kérdésedet.

7. Egy kérdést csak egyszer lehet kiemelni.


* Hova kerülnek a kiemelt kérdések?

A fő- és alkategória oldalak első oldalára, a kérdéslista elejére.

Maximum 6 kiemelt kérdés lehet egy kategóriában, ide mindig az utoljára kiemelt kérdések kerülnek a kategóriából vagy főkategória lista esetén az alkategóriákból.

A főkategóriákban értelemszerűen gyorsabban fognak majd cserélődni a kérdések, az alkategóriában pedig tovább megmaradnak.


Reméljük, honlapunk új funkciója elnyeri a tetszéseteket.


Amennyiben az éles üzem alatt még kiderül valami, amivel jobbá tehetjük ezt a lehetőséget, a változtatás jogát fenntartjuk.

2009. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Jó nagy hülyeség.... :S
2009. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

hát szerintem is az.

az összes kis csira minden kérdését nyomkodni fogja kiemelésre...nem 2percenként,hanem 36 óránként,de ez lesz az új hobbijuk..

2009. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
ÁÁ nagyon szar így ez az egész, nagyon idegesít, hogy mindenki előre teszi a régi kérdéseit, így az újakra nem nagyon fognak válaszolni... kit érdekelnek a régi kérdések :S áhh akárhova belépek mindenhol előre rakott régi kérdések, újak meg hátul, hát nagyon jó....
2009. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
sztem jó ötet, bár félek attól hogy mindenki vagy kiemeli a kérdését...
2009. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Hülyeség!
2009. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Annyi újítani valót írtunk már,ami hasznosabb lenne,mint ez a mostani,azokból miért nem lehet megvalósítani valamit.A terhesség rovatban már fél oldal szürke érdés van!Szuper!:(

Így is fel fogják tenni ugyanazt 1 nap többször,ezel nincs megoldva.Most is találtam,tegnap éjjel és ma reggel is feltették (szintén a terhesség rovatban)

2009. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Utolsónak írom: Elkerülte figyelmed, hogy max. 6 darab kiemelt kérdés lehet egy kategória elején, s ahhoz képest, hogy 20 kérdés van még alatta az újakból, nem tudom, hogy jött ki neked, hogy már fél oldal szürke kérdés.

Kérlek olvassátok el a szabályokat, amit az első válaszban megfogalmaztam, s rájöttök, hogy nem is olyan könnyű kiemelni egy kérdést, illetve hogy ennek ellenére ugyanúgy megtalálhatjátok alattuk az új kérdéseket. Igazából nem értem az ellenkezést, nem látom, hogy ezzel bárki-bármit vesztett volna.

Azt látom, hogy a kiemelt kérdések közül a legtöbbre ma jött először válasz, azaz elérte funkcióját, végre választ kapott a kérdező. Aki pedig csevegős kérdését emelte ki, amire már korábban is választ kapott, hát váljon egészségére...

Majd ha korábban megválaszolatlan, de kiemelés után választ kapott kérdéseitek lesznek, talán máshogy gondoljátok.


Amúgy meg ha ugyanaz a felhasználó írja ki ugyanazt a kérdést, akkor törlik moderátoraink, ha más felhasználó tollából látod ugyanazt a kérdést (ugyebár te ezt nem tudod eldönteni, mert nem látsz neveket), akkor az megmarad. Ezen kár bosszankodni, soha ne legyen nagyobb gondod az életben.

(A 16 hetes kismamis kérdést 2 különböző usert írta ki amúgy.)

2009. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Ja végre elérte a célját... olyan kérdéseket láttam kiemelve amire tíznél is több válasz érkezett eddig is, az újakra meg nem érkezik... úgyhogy tényleg nagyon de nagyon jó...
2009. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez így tényleg jó. Van pár kérdésem, amire még nem kaptam normális választ, most majd meglátjuk. Jó ötlet volt ez.
2009. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!