Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Elolvastad már az ehhez az...

Elolvastad már az ehhez az oldalhoz tartozó jogi nyilatkozatot?

2009. júl. 12. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

TLDR


Ilyen közösségi oldalakon még soha nem olvastam el egyet sem, két sor után ezt is meguntam. Kérlek nyugtass meg, hogy nem ruháztam rájuk a házamat?

2009. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

semmi különös. féloldal arról szól hogy semmiért nem válalnak felelősséget, ami itt van. orvosi rovat helyet inkább valódi orvost javasolnak("gészséget, életmódot érintő tanácsok tekintetében ajánlott a háziorvossal vagy más szakértővel való konzultáció.").


bármit törölhetnek, anélkül hogy szólnia kéne érte.magyarázatra nem kötelezheted őket.


a Netikettet érvényes. az már nincs leírva hogy ez mit takar.

a regisztrációról 1-2szó.


lehetőség van hírlevél fogadására, ha igényled.


sok link van ami kifelé mutat. ezekre felelősséget nem válal(pl.: virusos a weblap ahova a link mutat).


jogvédet az oldal, csak írásás beleegyezéssel módosithatod le töltöd vlmlyik részét.


ha vlkinek kirakod a telefonszámát nevét stb. akkor felelősségre vonható vagy. már ha jól értelmezem(a bírság kérése esetén az adatokat átadják).


kb 5mondat arról szól hogy ne törd fel vagy ted tönkre az oldalt, mert börtöne mehetc.


"Külső hirdető cégeket is használunk hirdetéseink megjelenítésére, amikor meglátogatja webhelyünket. Ezek a cégek felhasználhatnak egyes adatokat (nem használhatják fel azonban nevét, e-mail címét vagy telefonszámát) ezen vagy más webhelyen végzett látogatásáról, annak érdekében, hogy megfelelő (és Önt érdeklő) hirdetéseket biztosíthassanak"



a jogszabályt amit elolvastál azt a használatbavételel elfogadtad, ha időközben átírják akkor azt is elfogadottnak veszik.

rövid ennyi.

2009. júl. 12. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem olvastam el, de amit most leírtál azt igen:)
2009. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
nem olvastam el,sehol nem olvasom el,ezt se olvastam el amit leírtál XD
2009. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja amit itt leírtam azért én se válalok felelősséget. jogi kérdésben az irányadó a fenti weblapra mutató link.
2009. júl. 12. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!