Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem küldi el a kérdés...

Miért nem küldi el a kérdés linkjét az oldal, ha privát üzenetet kapok?

Figyelt kérdés

Nem lehetne azt megoldani, hogy a privát üzenet mellett az adott kérdés linkjét is megkapjam? Gyakran kapok privit, de a legtöbbször nem tudom, hogy melyik válaszomra reagáltak! Ha visszakérdezek, akkor a legtöbbször nem kapok rá választ.

Inkább tiltsam le a privát üzenetküldést?


2009. júl. 15. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez engem is nagyon szokott zavarni, hogy nem tudom melyik kérdésről van só. Megválaszolok 500 kérdés aztán vki kérdez tőlem privibe én meg nem tudom meik kérdésre,válaszomra kíváncsi. Ennyit tényleg csinálhatna az oldal hogy melyik kérdésre kérdez.
2009. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez engem is nagyon szokott zavarni, hogy nem tudom melyik kérdésről van szó. Megválaszolok 500 kérdés aztán vki kérdez tőlem privibe én meg nem tudom meik kérdésre,válaszomra kíváncsi. Ennyit tényleg csinálhatna az oldal hogy legalább linket adna melyik kérdésre kérdez.
2009. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez engem is nagyon szokott zavarni, hogy nem tudom melyik kérdésről van szó. Megválaszolok 500 kérdés aztán vki kérdez tőlem privibe én meg nem tudom meik kérdésre,válaszomra kíváncsi. Ennyit tényleg csinálhatna az oldal hogy legalább linket adna melyik kérdésre kérdez,vagy esetleg a kérdező is linkelhetné:D.
2009. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Maga mindent háromszor mond? Mindent háromszor mond? Mindent háromszor mond?
2009. júl. 16. 06:59
 5/7 anonim ***** válasza:
3 a magyar igaszság :D
2009. aug. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 a magyar igazság :D
2009. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3
2009. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!