Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó lenne ha csinálnának külön...

Jó lenne ha csinálnának külön kategóriát a Simsonoknak, minden 3. kérdés ami talán nem a simsonokról szól. Már másnak is megfordult a fejecskéjében, nem? unja más is a szimókat nem?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem. Ha napi 10 Simsonos kérdés nincs akkor egyse :)
2012. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Támogatom!

Szerintem is szét lehetne bontani az "Autók,motorok" kategóriát, autókra és motorokra. Úgy látom, viszonylag kevés a nagymotoros kérdés, viszont sok a robogós és simsonos. A motorosok amúgy is haverok, ők megférnek egymás mellett.

2012. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy túl bonyolult lenne szétbontani.

Nem is az a baj hogy nem férnek meg egymás mellett az autósok és a motorosok csak így egy nagy katyvasz az egész.

A motoros nem biztos hogy tudja hogy pl. az 1.3-as swiftbe milyen gyertya kell és az autós sem tudja hogy milyen lánc kell a simsonra.

Nem lehet valami online aláírást gyűjteni hogy szétszedjék a kategóriát? :)

2012. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez épp az online aláírás gyűjtés, a kérdezővel együtt eddig 4 van xD
2012. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is támogatom az ötletet!
2012. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4


nem egészen. csak 3-an.

én voltam az első és a harmadik, gondolom te voltál a második.


Ezért gondoltam hogy lehetne valami kis szavazóablak vagy valami hasonló.


pl: Akarod hogy szétválasszuk az autók,motorok kategóriát?

IGEN

NEM

2012. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen
2012. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Jó 5let!!
2012. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kgpassat válasza:

Én meg azt mondom, hogy aki értékelhető választ akar Simsonnal kapcsolatban, alapból nem itt teszi fel a kérdést. Létezik ám simson.hu is. Megjegyzem, éppen nem működik szerverköltöztetés miatt. Mert olvasok itt olyan válaszokat, hogy a hajam égnek áll tőle.

Véleményem szerint azért van itt olyan sok Simsonos kérdés, mert túlnyomórészt tizenéveseknek van efajta motorja, akik arra is lusták, hogy valamire rákeressenek, jönnek rögtön kérdezni. Pedig ha beírná a gugliba, hogy "simson javítási útmutató", vagy a youtube-ra, hogy "simson lehrvideo", sok mindenre fény derülne.

Sokszor már a kérdéstől is fogom a fejem...

2012. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Támogatom.
2012. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!