Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem emelkedik és hogyan...

Miért nem emelkedik és hogyan lehet megemelni a %-omat?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdésre adtam pozitív értékelésű válaszokat,értékeltem is sok mindent pozitívan.Több válaszom van,amit 100%-osnak is ítélnek,de mégsem emelkedik még csak 1%-ot sem.75%-on megakadt a dolog..

Szeretném emelni..mégis csak egy 80% a cél..és utána egyre feljebb!:D


2012. aug. 10. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kommentelj nagyon sok kérdésre helyesen és akkor fogsz emelkedni :)
2012. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Helyesen konkrétan nem tudok,mert nincs olyan,hogy helyes..szubjektív nézőpontok vannak sajnos,amit vagy pozitívan vagy negatívan értékelnek..ezerféle nézőpontból.De akkor mégis hogyan válaszoljak,hogy a legtöbb esetbe továbbra is pozitív értékelés legyen?
2012. aug. 10. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez kemény dió. Én érzésből szoktam válaszolgatni, ami először az eszembe jut amikor meglátok egy kérdést azt válaszolom. Legtöbbször pozitív vissza jelzést kapok, de néha negatívat is.
2012. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,én is elég sokszor első megérzésből,első véleményből válaszolok..amúgy sokszor ki tudja,hogyha olyan lenne a helyzet,akkor hogy reagálnék rá.
2012. aug. 10. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!