Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek ezért befognak...

Szerintetek ezért befognak rám rágni itt?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy nekem ezen az oldalon egy csomó (kb. 6-8) regisztrációm volt már,amit töröltem. Azért töröltem őket,mert sajnos sokszor írok ide hülyeségeket,sokszor kerülök vitás helyzetekbe. Tudom, hogy a listáról ezeket ki lehet törölni,de én olyankor mindig szégyenlem magam,hogy az én nevemhez ilyesmik kapcsolódnak. Így hát törlöm azt a regisztrációt és új lappal kezdek. De valahogy mindig belebotlottam ilyesmikbe. A mostani regisztrációmmal is,így szeretném ezt is törölni és egy újat nyitni,de félek,hogy ezzel a hülyeségemmel az oldal agyára megyek és végleg kitiltanak egyszer. Tudom,buta vagyok,meg attól azok a dolgok még itt maradnak,hogy senki nem tudja ki vagyok és senki nem tudja meg,hogy én írtam. Csak szeretnék végre egy olyan regisztrációt,nevet,amivel csak segítek és semmi hülyeség nem kapcsolódik hozzá. Köszi a válaszokat
2012. aug. 22. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg 5-6 regemet letiltották(nem tudok semmit csinálni ha belépek, csak visszanézni a kérdéseimet és a válaszaimat), mert mindig egy csomó hülyeséget kérdeztem. Összesítve legalább 60-70 kérdésemet törölhették.

Szerintem értelmetlen dolog ennyiszer töröltetni magad, hiszen a kérdések úgyis megmaradnak, de szerintem nem rágnak be érte, hiszen nem tudják hogy épp TE regisztráltál ennyiszer.

2012. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Komolyan letiltottak? Én is kérdeztem már itt akkora kamut mint a ház és valahogy mégse tiltottak innen :)

Akkor úgy látom,hogy nem csak én járok ide szórakozni. ;p

2012. aug. 22. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hát. :D
2012. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem xD


Am. meg ezen az oldalon több száz, sőt több ezer regisztráció, kérdés, válasz lehet, nem hiszem, hogy a moderátoroknak lenne arra idejük, hogy 5-6 reggel külön foglalkozzanak, kéred a törlésed, akkor törölnek azt csá.

2012. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsani10 válasza:
Dehogy tiltanak le. Nem érdekli őket. Meg honnan tudnák, hogy mind te vagy?? :D
2012. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!