Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért tűnnek el néha itt...

Miért tűnnek el néha itt gyk-n a kommentek?

Figyelt kérdés
Én is tapasztalom,hogy egy általam feltett kérdésre adott válasz néha eltűnik,és az én válaszom is tűnt már el. Nem használtak benne trágár szavakat,sem politikai jellegűt. Akkor miért?

2012. aug. 29. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy reklám volt benne, nem? Valaki többször kiírt egy olyan kérdést pl, amiben a saját könyvét nem vette észre hogy reklámozza, és csodálkozott, hogy kitörölték:P
2012. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is tűnt már el válaszom. Nem is egy valamilyen loú-s kérdésnél. :D Felvilágosítottam a kérdezőt, hogy nem találom viccesnek a kérdését. Gondolom nem tetszett neki és ráment a kis piros körre és töröltette a válaszom.
2012. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is tűnt már el válaszom. Rá kérdeztem a tesómnál, hogy miért tűnnek el a válaszaim és ő azt mondta, hogy "offoltam". Lehet nálad is ez a probléma...
2012. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,sztem csak valaki fájó pontjára tapintottam...pedig egy cikket is linkeltem az igazam alátámasztása miatt...na mindegy,azt hittem, én szúrtam el valami elég kezdő vagyok még itt,nem tudtam,hogy a piros körrel le tudják törölni amit írok.:)

Köszi!:)

2012. aug. 30. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ha cikket írsz, az reklám, de ha valaki leírja a fél Őrtorony magazint, az nem. Ha én leírom azt a szót, hogy hülye, akkor törlik, hogy trágár, más viszont sokkal csúnyább szavakat használ, mégse törlik.
2012. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!