Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet az oldalon nevet...

Bamboochatheone kérdése:

Hogyan lehet az oldalon nevet változtatni?

Figyelt kérdés
Persze a gyakorikerdesek.hu-ra gondolok.

2012. aug. 30. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Bannercsere ( ez a toplista alatt helyezkedik el) >>

új banner felvitele ( az alsó sorban) >>

beírod a nevet, meg amit akarsz, és mehet! :D

Remélem segítettem! xD

2012. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet nevet változtatni tudtom szerint.

Vagy esetleg írsz egy levelet a moderátornak, hogy le szeretnéd cserélni a neved.

2012. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én csak egy megoldást tudok, ha csinálsz magadnak egy másik accountot egy másik email címmel. Mindenkinek annyi email címe lehet amennyit csak akar az Interneten, nekem is például 5 van, különböző célokra, az egyik hivatalos, a másik személyes, a harmadik olyan ahová nagy valószínűséggel kapnék reklámokat, spamokat, stb.


Ezen a fórumon tényleg jó lenne ha lehetne legalább két alias-a mindenkinek vagy a lehetőség, hogy egy-egy hozzászólás esetén ellehessen rejteni a nevet. Így sokkal többen adnák a nevüket egy-egy kérdéshez vagy válaszhoz és csak akkor írnának névtelenül amikor a téma kényes valamilyen szempontból.


Én is sokáig használtam az itteni nevemet amíg is elkezdtem válaszolni illetve kérdezni olyan témában amit privátként akartam kezelni azért, mert ha évek alatt ugyanazon a név alatt írtam volna tovább akik ismernek személyesen könnyen rájöhettek volna az igazi személyemre.


Tehát az első érzékeny témájú írásom óta, mindenre névtelenül írok mert nincs más választásom.


Igaz, én is csinálhatnék két accountot itt két különböző email címmel, csak lusta vagyok, plusz fenn áll az esély hogy egy nap figyelmetlenségből a nyilvános accountommal posztolnék egy privát témában és ezt el akarom kerülni.

2012. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!