Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit tegyek hogyha eggyik...

Mit tegyek hogyha eggyik legbunkóbb tag belém köt a semmiért?

Figyelt kérdés

ma belém kötött egy rég nem láttott görény.. és csak ugy belémkötött hogymit képezelek magamról :D... röhej ,SEMMIT mégegyszermondom SEMMIT nem csináltam .. és nem is csinálok semmi olyat nagyonjó barátaim vannak szinte egy ellenségem se . de ettől a tagtól marhaidegestudok lenni ..


nemértem hogyha segitek másokon nem is vagyok rossz indulatu és csak így belémkötnek


kérdésem a következő ? eznormális? ezzel mit ér el ?? és mtitudnék ellene tenni azonkivül hogy kerüljem a társaságát mert marhára kerülöm csak most megtalált magának :D.... és mitszoljak neki?



2012. aug. 31. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb vagy mint ő, esetleg erősebb is, verd meg.
2012. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval! Néhány emberben olyan mértékben túlteng a kendőzetlen türhőség,taplóság, jellemtelenség, a szóból úgyse értenek. Ha jó alaposan megrakod mint a máglyát, akkor legalább félni fog tőled és befogja a lepcses nagy pofáját.
2012. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, szólj vissza neki és ha továbbra is keménykedik, kiabál, verd meg.

Amúgy lehet, hogy ittas volt, vagy ilyesmi, de az is lehet, hogy csak hülyéskedik.

2012. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem nem hülyéskedik, nagyon sokan utálják a srácot de nemvágom hogy miért nem verik megvagy lehet megverték csak nem tanul belőle.. az a szar hogy én 170 cm vok öm eg 190 .. azmeghogy erősebbmondjuk nem hiszem
2012. szept. 1. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
max ha annyian utálják veresd meg :D
2012. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
add neki a semmit
2012. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!