Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy kell elolvasni a privát...

Hogy kell elolvasni a privát üzenetett?

Figyelt kérdés

Ki irja h üzenetek 2, ez rendben is, megtaláltam, ott van h ki irta az üzit, rá megyek h megnéz, és semmit nem hoz be, mintha üres üzit kaptam volna.

de amit én küldök is (és tom h írtam bele) ha rámegyek h megnz, mintha semit nem írtam volna...

mit tegyek?



2012. szept. 14. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Neved alatt van, hogy Üzeneteid aláhúzva. Arra rákattintasz, majd egy vísszintes sorban felül lesznek

Neked írd üzenetek, Elküldött üzeneteid. Rákattintasz amelyikre akarsz és kiadja őket.

2012. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na igen, pont ez a bibi.

rákattintok, és csak egy üres sáv jön elő, mintha semmi sem lenne az üzibe, de kétlen h mindenki üres üzit küldene nekem...

hol lehet jelezni ha szerintem valami technikai hiba van?

2012. szept. 15. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
info@gyakorikerdesek.hu
2012. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj másik böngészőt, átmenetileg kapcsolj ki minden reklám-/szkriptszűrőt stb. A hiba szinte biztosan nálad van.
2012. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, az utolsó hozzászólónak volt igaza. Másik böngészővel rendesen behozta az üziket.

Az opera böngészővel van akkor a bibi

az Internet Explorer-rel mutatja rendesen.

Köszönöm!!

2012. szept. 16. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!