Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti mennyire támogatnátok a...

Ti mennyire támogatnátok a Gyakorikérdéseken egy chetet?

Figyelt kérdés

Csupán azért tartom jó 5letnek, mert ha priviben megkezdődik egy beszélgetés, az nem tud folyamatosan zajlani, így nagy a valósínüsége hogy egy idő után már nem válaszolnak, illetve tele lesz az ember postaládája.


Egyáltalán megeshet hogy az adminok egy netes petíció miatt beépítik?



2012. szept. 15. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hm, végre vki nem csak nyavalyog, hanem ötletel. Ez egy jó 5let!!!
2012. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó ötlet :D
2012. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

A petíciónak nincs értelme, mert a vezető el tudja dönteni hogy milyen irányt ad az oldalnak; és az hogy esetleg mások máshogy látják még nem ok a módosításra.


Privátban is el lehet kérni más elérhetőségét, ahol folytatható a beszélgetés. Az oldalnak csak plusz terhelést adna, ha itt pár ezren elkezdenének beszélgetni, hiszen nem csak pár mondatos segítségről lehet szó, hanem a rengeteg unatkozó emberről is.

2012. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
attol függetlenül h az elottem valaszolonak igaza van, én tamogatnam ezt az ötletet!
2012. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is igazat adok, és tényleg belegondolva lehet hogy csak egy nagy kupac unatkozó ember fogja teletraktálni a honlapot, de szerintem azoknak a felhasználók akik tényleg rendeltetésszerűen használják az oldalt, és szeretnének közvetlenebbül kommunikálni, azoknak létrejöhetne valami zártabb, kisebb valami, nemtudom, hogy mikre lenne lehetőség.
2012. szept. 15. 22:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom,de azt mondjuk jó lenne tudni,hogy mennyien vannak épp online itt a GYK-n.
2012. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem erre elég sok más lehetőség van, tán már túl kínálat. Én azt tapasztaltam, h tud folytatódni, csak fel kell találnia magát az embernek.

Meg esetleg az is előfordulhat, ha lenne ilyen c6t itt, h bele is nézhetnek s az már nem olyan jó. Persze máshol is lehet ilyen, ha indokolt, de tudok olyanról is, h nem volt az s még is.

Én eddig is meg voltam nélküle ezután is meg leszek.

2012. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez tényleg jó ötlet, és mondjuk lennének kategóriák hogy el lehessenek zárva mondjuk a kisebbek a pedómaciktól :D pl "12-16 éveseknek" meg "50 felettieknek"
2012. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az oldal fő célja nem a csetelés. Nem lenne értelme kérdéseket kiírni mert mindenki a cseten beszélné meg azt, amit kérdezni szeretne... a végén meg csak az lesz az egészből, hogy akinek hasonló problémája van nem fogja megtalálni ahogyan most.
2012. szept. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előttem válaszoló: szerintem egy pedofilt miben gátol a kategória? Simán bemehet mindenki a 12 évesek csetszobájába. Ugyanmár.
2012. szept. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!