Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért született meg a Gyakori...

Miért született meg a Gyakori Kérdések oldala?

Figyelt kérdés
HISZEN HA JÓL MEGNÉZZÜK SZINTE MINDEN KATEGÓRIÁNAK MEGVAN A HOZZÁ VALÓ SZAKEMBERE.VAJON MÉRT NEM HOZZÁJUK FORDULUNK A KÉRDÉSEKKEL?TALÁN MERT MÁR NEM SZERETÜNK BESZÉLGETNI VAGY MERT NEM BÍZUNK MÁR A HOZZÁÉRTŐ EMBEREKBEN?
2007. aug. 27. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Hogy kérdéseinkkel, válaszainkkal és tapasztalatainkkal segítsük egymást, bármely területéről is legyen szó az életnek.

Nem is igazán értem a kérdésed, mi köze ennek ahhoz, hogy már nem szeretünk beszélgetni, vagy nem bízunk a hozzáértő emberekben?

Én nem fogom a vízvezetékszerelőt, az orvosom, az egyetemi professzorom, stb.-t hívni, ha felmerül bennem egy kérdést, hanem inkább kiírom itt. Te inkább igen? Jesszusom.

2007. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal tökéletes arra, hogy megosszuk egymés véleményét a másikkal és szerintem ez nagyon jó ötlet. Valamilyen szinten itt is beszélgetsz, csak nincs meg a szemkontaktus. Ennyi
2007. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatokat adjuk át egymásnak, igy segirünk. Hiszen a szakkönyvek szerint nem lehet élni, és ami valakinek bevált, vagy tapasztalta akkor miért ne segitszen másak, akinek éppen szüksége van rá? Mert minden egyes kis kérdéssel nem fordulhatunk az orvoshogy, vagy épp a szakemberhez?? hiszen akkor 14 őrában talpon kéne lennie. És igy legalább érdekességeket, és BÁRMIT megtudhat az ember... ÉN NEM ÉRTELEK, MI A BAJOD AZ OLDALLAL??
2007. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon erdekes oldal,csak neha egy egy valasznak,serto,banto ele van.
2007. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nagyon jó ez az oldal és hidd el néha többet ér mint egy szakember hiszen lehet ő csak azt tudja amit megtanítottak neki ami a szakkönyvekben le van írva. De itt az egyik ember átadhatja a tapasztalatait, tanácsait stb a másiknak aki lehet ezzel a segítséggel meg tudja oldani a problémáját és akkor nem kell szakemberhez fordulni és egy csomó pénzt kiadni. Meg vannak olyan kérdések is amikhez nincs külön szakorvos. Pl ahhoz a kérdéshez is csak a véleményünket és a tapasztalatainkat írjuk le hogy csupaszra boroválja vki ott lent vagy nem. Szóval nem hiszem hogy pl ezt a kérdést szakembernek kéne feltenni mert nincs aki ezzel foglalkozni. Meg vannak azok az emberek akik általában nem is foglalkoznak az adott emberke gondjával és nem is adnak teljeskörű választ. Tehát nem értem mi bajod az oldallal mert nekem már sokat segített és én is próbáltam másoknak segíteni. Szóval én nagyon örülök hogy van ez az oldal, akinek meg nem tetszik az ne járjon ide!!!
2007. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert nem kell zaklatni embereket telefonon,hanem online,kényelmesen elintézhetőek a kérdések,emellett igen demokratikus,mindenkinek joga van válaszolni más kérdéseire,szerintem egy online tudásbázissal felér ez az oldal.
2018. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
igy 12 evvel kesobbrol is udv
2020. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk vicces hogy kritizálta az oldalt amire kérdést írt ki. wut? Mondjuk mostanra már kicsit igaza is lett a sok toxic, troll, terhes (terhes lehetek?, 12 hetes gyerek, 5 hónapos stb stb stb már kezdenek idegesíteni) kérdések amik amúgy rohadtul elvesznek az oldalból
2021. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Mert jó
2022. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!