Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek arról, hogy...

Betütészta kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy a szponzorált linkeket rakja előre a google? Ti kerülitek, vagy ezeket is meg szoktátok nézni?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy még ha nem is egyezik a tartalom, akkor is első helyen van, csupán pénz kérdése a hirdetőnek. Olykor hasznos, de néha direkt nem kattintok rá. Máskor egyenesen idegesít, mert amúgy is nehezen találok érdemben tartalmat, ezeket meg folyton kerülgethetem.

2012. szept. 22. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azok még egyszer sem segítettek.
2012. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha zavar, telepíts reklámblokkolót. Minden oldalról automatikusan kiveszi a reklámokat, így itt is csak a tiszta oldalt látod, nem pedig a sok mozgó vagy oldalt megtörő "felesleges" tartalmat.


Firefox/Chrome használata esetén az AdBlockPlus kiegészítő használatával ez megoldható, és ha valamit mégis meghagyna, azt kézzel ki tudod utólag is szedni.


Hogy ne legyen off: mivel én is reklámblokkolót használok, így nem tud zavarni. A jelenségről általánosságban azt lehet elmondani, hogy az életünk már így is telítve van reklámokkal, legalább böngészés közben ne ezeket kelljen már sokszor kerülni, és köztük az elnyomott érdemi tartalmat megtalálni.

2012. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A reklámblokkoló miatt én sem látom őket, de előtte is rendszeresen figyelmen kívül hagytam az ilyen hirdetéseket.

G.

2012. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben zavart, ezért tettem fel blokkolót azóta nem látom őket :)
2018. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!