Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek ez miért van így...

Szerintetek ez miért van így a gyakorin?

Figyelt kérdés

Nem értem,mi alapján törlik ki a kérdéseket.

Van olyan,hogy kiteszek egy kérdést,amiben semmi rasszista,trágár nincs,teljesen hétköznapi,erre kitörlik.


Én meg olvasgatom a többiek kérdéseit,és még a hülye is észreveszi,hogy kitaláció,értelmetlen azt nem törlik. pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__34..


Meg olyan is van,hogy valaki valamit 10x megkérdez.

Bejelentem,ki is írja,hogy már be lett jelentve,de akkor sem törlik.


Most akkor ez hogy van?

Én semelyik kérdésemnél sem tárgárkodom,nem vagyok rasszista sem.



#igazságtalan törlés
2012. szept. 30. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nem úgy működik. Ha a kérdést sokan bejelentik, törlik így is, úgy is, el se fogják olvasni a moderátorok. Ha meg csak te jelented, akkor, a moderátor jóindulatán múlik minden :) Az élet kemény...
2012. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chrishu ***** válasza:

Ez semmi...

Egy felhasznlót kb 20 ember jelentett 200-szor de még mindig itt van...

2012. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a modik is részre hajlóak. Amelyik kérdés/válasz tetszik nekik, azt ott hagyják, amelyik nem, legyen az bármennyire értelmes is, kitörlik. Én azt nem tudom, hogy alkalmazhatnak ilyen embereket, amikor én is jelentek olyan válaszokat, ahol kérdésre kérdésre válaszolnak egyesek és egyértelműen nem oda illik, de megnézik és mégis otthagyják a kedves moderátorok és ez az utóbbi pár hónapban történik csak, legalább is én így vettem észre.
2012. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
érdekes
2012. okt. 1. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ma törölték ezt a kérdésemet a valláskritikából:


"Jézusnak voltak testvérei?"


Miért?

2012. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!