Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezt a válaszomat miért pontozt...

Ezt a válaszomat miért pontozták le?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__35..

Tudom, hogy nem az a lényeg kinek hány százaléka van. A lényeg az, hogy a kérdező örült neki, de akkor is rosszul esett a dolog. Az ember jó szándékkal ír, csak azért,hogy segítsen, és akkor valaki, vagy valakik unalomból,vagy csupán rosszindulatból szórakoznak vele.


2009. aug. 8. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Mert sok unatkozó kiskamasz van itt. (akik egyébként most engem is le fognak pontozni..)

Azért felpontoztam ,hátha Neked jelent valamit.

2009. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon sok kérdésemet lepontozzák,de nem nagyon tud meghatni :) tényleg csak az foglalkoztasson,hogy a kérdezö örült neki! Amugy én se tudtam még rájönni mi alapján döntik el hogy mi a "Jó" válasz...ez relativ szerintem. Na,nézem erre hány %-ot kapok :) Ja,és ezt én is kipróbálom,mármint a kakaós csigát,jól hangzik :)
2009. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
21.44 vagyok: javitás: válszomat -nem kérdésemet :))
2009. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Te most a 75 %-ot nevezed lepontozásnak? Az egy teljesen jó eredmény!
2009. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok! Nem is értem, miért akadtam ki ennyire, az életben is nagyon sokszor így működnek a dolgok. Jót teszel, és csinálnak a fejedre.

Mikor megnéztem 48% volt.

2009. aug. 8. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

1.vagyok

igen,ténykleg 48% volt,csak már felpontoztuk :)

2009. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Én is belinkelhetném azt az 1000kérdést amit megválaszoltam, és le lett pontozva...

Ha nem számít, akkor miért idegesít???

2009. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
97%
Én is amikor 100%-osan tudoma választ és csak én írok, akkor is lepontoznak. Engem sem érdekel túlzottan, más biztos jobban tudja, csak fél leírni:D
2009. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!