Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet felvenni a kapcsola...

Hogy lehet felvenni a kapcsolatot a moderátorokkal?

Figyelt kérdés
Adtak egy e-mail címet, de itt az oldalon is kell, hogy legyen mód arra, hogy kommunikálni tudjunk.

2012. okt. 25. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy, én már hetekkel ezelőtt írtam arra a címre de semmi válasz nem jött.


Gondolom nem akarják, hogy bárki is beszéljen velük, nagyképűek.

2012. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én meg jelentettem egy kötekedő beszólást, és nem törölték. Talán pont egy moderátor írta azt a hsz-et, és azért? Ez nem igazán fair, hogy elbújnak, fantomot játszanak, hiszen ha nekik van beleszólásuk a felhasználók beszélgetéseibe, akkor meg kellene adni az esélyt, hogy a felhasználók is utól tudják érni őket valahogy! Ez így lenne tisztességes, nem pedig a felelősséget elhárítva bujkálni!
2012. okt. 25. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
A lap alján van egy mail cím, azzal próbálkozz
2012. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A moderátorok nem kommunikálnak sem kérdésben, sem válaszban, sem privát üzenetben.


A felfogásuk viszont eltérő lehet, és van aki olyan dolgokat is meghagy amit nem kellene, míg van aki olyat töröl amit nem kellene. A lenti címen tudsz panaszt tenni olyan időszakban, amikor látod hogy az adott moderátor rosszul végzi a munkáját.

2012. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kommunikálnak, sokszor még e-mailen sem, ahogy itt olvastam sok helyen, hiába vártak a válaszra. És a munkájukat is szubjektív alapon végzik ezek szerint. Kissé önkényeskedésnek tűnik. Ami választ töröltetni akartam, tényleg primitív volt és totál haszontalan, mégis meghagyták. És semmi következménye nem lesz annak, hogy rosszul végzik (ill. nem végzik el) munkájukat. Ha én mondjuk trágár vagyok egy hozzászólásomban, vállalom a felelősséget és elfogadom, ha törlik a hsz-emet. De ők bármit megtehetnek, őket nem lehet felelősségre vonni, mert elbujdokolnak. Ez aztán a becsület és a jellem!
2012. okt. 25. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Szánalmas amit itt a modik csinálnak az utóbbi időkben. Kiválóan tükrözi Mo. képet.
2012. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem mások a tapasztalataim.

Mikor írtam egy emailt nekik másnap válaszoltak nem volt gondom ezzel

2012. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint van jó tapasztalat is, elnézést, hogy általánosítottam, nyilván a modik között is akad ilyen is, olyan is (mint mindenhol).
2012. okt. 26. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt azért hozzátenném hogy oké hogy pozitív tapasztalat, de ok nélkül csak magától tiltottak és ezért írtam, a válasz az volt feloldanak mert nem láttak okot a tiltásra ,

Ez alapján döntse el mindenki hogy pozitív vagy negatív a dolog D

2012. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!