Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez mit jelent? Itt vannak...

Ez mit jelent? Itt vannak moderátorok?

Figyelt kérdés

Ma ahogy olvasgattam itt a gyik-on láttam egy olyat, hogy egy srác felírta, hogy valaki chatszex? és alá azt írta, hogy nagyon kanos vagyok.

erre meg írták, hogy jelentve.

ez a jelentve mit jelent? most egy vicces kedvű válaszoló szivatja a kérdezőt, vagy valami moderátor volt?

annyira nem fontos a kérdés amúgy, csak kiváncsi vagyok.

( ja és nem én tettem fl azt a kérdést, mielőtt még valaki azt hinné...)

18/l


2012. nov. 3. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A moderátorok nem kommunikálnak az oldalon kérdések/válaszok formájában. Egy tag írta, hogy jelentette a kérdést egy moderátornak, aki később el is fogja tüntetni.


Ezt a kérdések/válaszok dobozában lévő piros-fehér ("behajtani tilos") ikonra kattintva lehet megtenni.

2012. nov. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a kérdést jelentették. Én is szoktam a szabályt szegő kérdéseket jelenteni. Te is tudod, a jobb alsó sarokban a behajtani tilos táblára kattintva. Ugyan így lehet a hozzászólásokat is jelenteni.
2012. nov. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. nov. 3. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!