Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vannak olyanok itt, akiknek...

Vannak olyanok itt, akiknek nem nyilvános a felhasználóneve, de ennek ellenére a kérdései alapján sejtitek hogy melyik kérdéseket tette fel ő?

Figyelt kérdés
Mondjuk a stílusa, vagy akármi miatt.
2012. nov. 24. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor kérdések, mikor válaszok alapján a szám. tech. rovatban jól megállapítható. Aki mindig ugyanarról a használtoldalról, amit senki sem ismer, linkel, vagy aki mindig ugyanarról a külföldi oldalról akar rendelni, általában egyazon személy.
2012. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen van néhány. Pl. a családi kategoriában van egy lány aki állandóan nyafog, hogy hiába gazdagok a szülei nem vesznek neki semmit. A stílusából látszik, hogy már megint ő az, plusz állandóan hasonló dolgokat válaszol (hogy a húga mindent megkap, hogy az apja külföldön dolgozik stb). Hiába kapott rengeteg tanácsot, neki semmi sem jó. Már sokat gondolkodtam, hogy mi a célja, csak unatkozik vagy pénzt szeretne magának (egyszer valaki írta, hogy szívesen segít neki, aztán később írta, hogy a csaj egyből írt privát üzit, plusz, hogy mikor kapja meg a pénzt..)
2012. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Heh, 2. belinkelnél lécci pár ilyent? Én most épp nagyon lusta vagyok, és nem is igazán figyelek fel az ilyenekre.
2012. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a "nők egészsége" kategóriában találkoztam egy bunkó nővel. Bárki bármit kérdezett, akkor ő ugyan válaszolt, de mindig odaírta, hogy "hány éves vagy". És többször volt emiatt veszekedés, amikor kiderült, hogy a kérdező már nem gyerek adott esetben, akkor visszajött a nő és leteremtette, hogy milyen gáz, hogy ennyi idősen nem tudja stb stb. Sőt, egyszer nekem is beszólt. Nem mondtam meg neki, hogy hány éves vagyok, de visszakérdeztem, hogy egyáltalában miért fontos. Erre ő: "mert ha felnőtt lennél, akkor tudnád rá a választ!" Nos igen, vannak nagyon értelmes emberek...
2012. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!