Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Gyakori Kérdések.hu pontozás...

A Gyakori Kérdések.hu pontozási rendszere félrevezető. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

"Hol van a mennyország és hogyan kerülnek oda a lelkek, és mit ir a biblia róla?"

kérdésre érkezett téves válasz;"Újszövetség utolsó része a JELENÉSEK KÖNYVE. Itt Pál (igen asszem Pál) apostol" 72%-ban hasznosnak tűnik.

A pontos válasz;A Jelenések Könyvét Szent János apostol és evangélista írta 63%-ban hasznosnak tűnik.


Ha valaki nem tájékozott egy hamis tényállítással lesz "gazdagabb".

Egyértelműen a tényekre vonatkozik a kérdésem, nem a véleményre!

És még sok hasonlóesettel találkoztam.


2009. aug. 22. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Juj, ez azért tényleg egy baromi fontos kérdés. Mondjuk z emberiség 0,01 %-ának! Egyébként meg ne foglalkozz vele! Mindenki tudja, hogy a pontozás természetesen szubjektiv, és nem az alapján vonunk le következtetést, hogy egy válasz 63 vagy 72 %-os.
2009. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Én meg már sok hasonló kérdéssel találkoztam. Ami azt illeti, nem telik el nap, hogy valaki ne kérdezné ezt meg. Keress vissza, egyébként meg kit érdekel.
2009. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem a pontozási rendszer félrevezető, nyilván nem a honlap pontoz, hanem a felhasználók. Ha ők hibásan tudnak valamit, akkor nyilván hibás lesz az értékelés is. Amúgy a honlap azt írja, hogy "hasznosnak tűnik", azaz nem állítja, hogy tényleg hasznos vagy nem hasznos, igaz vagy nem igaz lenne.
2009. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Az.
2009. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
A pontozás, mint olyan még jó is lenne, hogy lássuk, ki az, aki komoly válaszokat tud adni, de a felhasználók egy része autómatikusan rátapad a "nem hasznos" gombra, főleg a vallási és politikai kérdésekben. Én úgy gondolom, csak annak kellene egy kérdésben engedni a pontozást, aki válaszolt is rá.
2009. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!