Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyesek miért privátban...

Egyesek miért privátban válaszolnak egy kérdésre?

Figyelt kérdés
Teljesen normális válasz, másnak is hasznára lenne, mégis privátban válaszolnak. Én ezt egyfajta zaklatásnak veszek, főleg, ha még meg is akarnak téríteni hozzá. (Mert ilyen is volt már, ráadásul macskás kérdésnél.)
2012. dec. 20. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én is zaklatásnak veszem. Főleg mikor ilyet írnak, hogy "igen, én is így gondolom, van benne valami". Jó és? Most akkor ezzel én mit kezdjek? Akkor nyomjon egy zöld kezet és kész, de most mit írogat? Lehet én vagyok antiszociális, de utálom az ilyet, kár, hogy már nem lehet kikapcsolni a privát üzeneteket. Meg mikor felteszek valami kérdést, és akkor jön az ajánlatával, hogy csak neked, csak most 30 ezerért, gyere-gyere. Köszi, de engem nem a te valamid érdekelt, csak általánosságban, hogy van-e ÜZLET, ahol most is akciós.
2012. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem bizalmas az üzenet tárgya?

Nem tudom.

2012. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Fú, ezt én sem kedvelem :S Múltkor is kapok egy üzenetet, nem értettem, hogy ez most így mire van, azt hittem, hogy félreértés. Aztán kiderült, hogy egy másfél éve (!) általam megválaszolt kérdésre írt privátot a kedves delikvens. Nem reagáltam rá.
2012. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint nem csak velem fordul ez elő :)
2012. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a válasz százalékuk nem tükrözi a válasz hasznosságát, vagy csak félnek a közvéleménytől, lepontozástól. Én speciel zaklatásnak minősítem az ilyen megmozdulásokat, de akik eddig ilyen formában adtak választ a kérdéseimre, azok többnyire normálisak voltak, segítőkész emberek írtak nekem.

Szerintem ezt a szituációt csak úgy lehet elkerülni, hogy beállítod, hogy ne lehessen privát üzenetet írni neked. Én jelenleg még nem éltem ezzel a funkcióval, egyenlőre csak az "idegbetegeket" tiltom le...

2012. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, nem tudod beállítani. Régen választhattál, hogy akarsz-e privátot kapni másoktól, már nem.
2012. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%

ha egyszerűen egy letöltési linket nem enged megjelentetni az oldal cenzúra-robotja, (amit én töltöttem fel és még csak véletlenül sem tartalmaz illegális anyagot!, de a fájlmegosztó oldal a GYK. webnél feketelistán van) akkor folyamodok a privát válaszhoz, de előre jelzem a válasz rovatba, hogy "privi ment!" és természetesen a téma rovat pontosan kitöltve! Ha akarja a címzett elolvassa, ha nem törli és ennyi...

Kérdést még egyetlen egyet sem tettem fel, így, ha privát üzenetet kapok, kapásból törlöm.

2012. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!