Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vajon miért nem abban a...

Vajon miért nem abban a formában írhatom ki erre az oldalra a kérdéseimet, ahogy én azt szeretném? Nem használok vulgáris kifejezéseket, stb. mégis mindig van valami kifogás a kérdéseimre. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen.nekem is többször kiírták már,hogy ne igy sbt...sőt törölték is mert állítólag nem volt szinvonalas.(a humorba szerettem volna írni.hozzáteszem nem csunyát,csúnyán)
2009. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha legalább a helyesírási hibák miatt löknék vissza, azt még jogosnak is tartanám. Az agyamra megy az a sok szenny amit itt lehet olvasni, komolyan, mintha megszűnt volna a nyelvtan oktatás (persze nem az elütésekre gondolok).
2009. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen. Meg letiltották egy kérdésemet is mert rasszista volt állítólag.
2009. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Egyébként csak azért írtam ki ezt a kérdést, mert már elegem van belőle, hogy minden kérdést legalább háromszor át kell fogalmaznom, mert nem felel meg, hol ezért, hol azért.

Hát igen, a helyesírással egyetértek. Engem ezek a fiatalok által használt, megfejthetetlen rövidítések tudnak kiborítani, hogy csak egyet említsek, pl.: akiket nagyon szeretek: akiket non cejjetek. Ettől eldobom az agyam.

2009. aug. 24. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nekem is vagy háromszor kell újra fogalmaznom az egyébként korrekt kérdéseimet, ugyanakkor sokkal cifrábbakat látok kiírva. Nem értem a logikáját a dolognak.
2009. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez nem egy demokratikus műfaj. Lehet, hogy mi itthon érezzük magunkat itt, de hát ez az oldal nem a miénk, hanem valakié. És ez a valaki, illetve az ő megbízottjai bizony gyakorolhatnak cenzúrát, és törölhetnek akár kérdéseket, akár válaszokat. Ezt hívják úgy finomabban, hogy szerkesztés vagy moderálás. Ez bármi miatt megtörténhet, pl. jogi, ízlésbeli vagy üzleti okból. Én ezt tudomásul veszem, nem firtatom, hogy helyes volt-e vagy sem, mert nem is lenne értelme. De nekem csak egy kérdésemet törölték eddig.
2009. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a tulaj nem akarja, hogy elharapózzanak a dolgok. Ezért sem enged "Ti mit gondoltok róla?" típusú kérdéseket feltenni. Sajnos már elkésett. Ha még nem is írják ki a bas.zni szót, mégis használják, ilyen-olyan átírásokkal. Ezeken is változtatni kéne, nem a kérdésfeltevőtől megvonni a jogokat. A tizedik átfogalmazás után már érthetetlen a kérdésem, és érthetetlen válaszokat kapok rá.

Nekem eddig két kérdésemet törölték. Az egyiket azért, mert korábbi, válasz nélküli kérdéseimet linkeltem be, a másikat azért, mert reklámnak titulálták. Holott nem az volt. Nem vagyok az a fajta, aki kényszeresen áthág minden szabályt.

2010. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem azért dobta vissza, mert nem volt kérdőjel a kérdés végén, azt írtam, hogy Elvesztettem. A kérdés lent. (azért így írtam mert hosszú volt amit még le akartam írni)
2010. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!