Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha lepontozok egy 100%-osan...

Ha lepontozok egy 100%-osan hasznosnak ítélt választ, akkor hogy maradhat 100%-os? Matematikailag képtelenség, amennyiben a rendszer nem csal.

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Frissítetted az oldalt?

Mert csak azután számolja újra...

2013. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan ilyen nem túl valószínű, de ha a válasz hasznossága 99,5% vagy afelett van, akkor biztosan 100-nak veszi (ez akkor fordulhat elő, ha legalább 199 darab ember 100%-ra szavazott, egy pedig 0%-ra).
2013. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Frissítettem, azóta napok is teltek el. Érdekes, hogy most, a kérdés kiírása óta viszont leugrott 77-re. Mintha csak a sors keze lett volna. Pedig azóta nem nyúltam hozzá. Lehet, hogy csak nagyon lassú a szerver.
2013. jan. 1. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

El tudom képzelni azt is, hogy nem egyszerűen átlagot számol a rendszer, hanem átlagot.

Három értékelés kell ahhoz is, hogy bármi megjelenjen. Lehetséges, hogy mondjuk tíz zöld kéz és két piros, még mindig száz %.

2013. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Néha van úgy, hogy nem frissül, velem is volt már ilyen.
2013. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Opsz, jó hülyeséget írtam.

Szóval azt akartam írni, hogy valószínűleg súlyozza az értékeléseket.

2013. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam olyan volt, hogy valami 0 százalékon állt, felpontoztam, de még napokkal később sem látszott. Valami hiba lehet inkább.
2013. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és ott biztos nem pontoztak sokan, max 3-4ember, innen gondolom.
2013. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amugy én megtudom nézni valahol,hogy hány százalékosak a kérdéseim?
2013. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!