Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért engedi az oldal a...

Miért engedi az oldal a kérdésekben értelmetlen szavak használatát? (ien, oan, vok, yó, stb. ) Ha már a többes szám második személyt is tiltja a kérdésben, ezt miért nem lehet? Idegesítő!

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a baj, hogy a program nem ember, nem tud ember módjára gondolkozni. Gondold át, ha letiltanák a szűrővel mondjuk a "vok" szócskát, hogy ne lehessen kiírni, akkor semmilyen szót nem lehetne kiírni, amelyben szerepel, tehát a vokál, avokádó, nyelvoktató stb. (most a keresőt néztem, akik írtak ki ezzel kérdést) szavakat sem. "ien, oan" ezek a betűkapcsolatok töméntelen magyar szóban szerepelnek. Egyes szavaknak annyi formája lehet, hogy képtelenség mindet letiltani.
2009. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó lenne valamit tenni ellene, mert engem is zavar.

Főleg, ha huszonévesek így írnak számukra "komoly" kérdéseket vagy válaszokat.

Talán az élete múlik azon, hogy a vagyok helyett vok-ot ír? 3 betűvel kéne többet írni, de nagy gond lehet...

Eleve aki ilyen szófoszlányokkal ír választ, akármilyen jónak tűnik is én lepontozom, vagy nem is pontozom, mert számomra ezek komolytalan válaszoknak tűnnek.

2009. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tiltja le az összes olyan szót, amiben benne van! A "ti" szóval sem enged kérdést kezdeni, viszont jópár szóban benne van.
2009. aug. 26. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írtad: "kérdést kezdeni" de a kezdőszó, meg ami általában csak magában szerepel, az más. Ha ezt könnyen meg lehetne egyszer oldani, akkor pl. senki nem kapna (végre) spam leveleket, mert a szolgáltatók meg tudnák oldani ezt is, hogy minden olyan szót kiszűrjenek. De amúgy engem is zavar, elkeserítő, hogy mennyire nem tudnak rendesen írni sokan.
2009. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, bocsi. Azért írtam, h kezdeni, mert a többit még nem próbáltam.
2009. aug. 26. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem akartam okoskodni:) én is bocsi, ha úgy hangzott.
2009. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez érdekes dolog. Nem enged többesszámban feltenni kérdést, mégis sokan kijátsszák. Sok mindent nem enged, ami pedig tán hasznos is lenne, de ilyen roncsolt szavakat meg igen. Egyébként, ha nem engedne ilyen szavakat, akkor idegen nyelven sem írhatnánk ki semmit, mert hibának venné.


Vagy pl. a szarvas szóban van olyan részlet, ami önmagában trágárságnak minősül. Ha tiltanák, nagyon bonyolult lenne körülírni, sokan nem is értenék.

2010. márc. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!