Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet itt letiltani...

Hogyan lehet itt letiltani valakit?

Figyelt kérdés
Valaki nagyon szemét volt velem. Beadta h meleg és senki nem akar vele barátkozni, én kedves voltam vele, aztán kiderült h heteró!!!

2013. jan. 2. 21:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
az fasza,és összejöttetek?
2013. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolom összejöttek, ha leakarja tiltani!-.-
2013. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem, dehogy. de le akarom tiltani a fenébe. undorító szemét. vigyázzatok itt az emberekkel! mindenki összehazudik mindent! más meg segítene. ennyit erről. hogy kell tiltani tudja valaki???
2013. jan. 2. 21:36
 4/15 anonim válasza:
nem kellett volna irni neki,hülye mindenki
2013. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem jöttem össze vele! de le akarom tiltani mert egy szemét!
2013. jan. 2. 21:38
 6/15 A kérdező kommentje:
na jólvan látom nem lehet itt letiltani az embereket, akk csak törlöm ha ír nekem. mekkora mocsok emberek vannak!
2013. jan. 2. 21:43
 7/15 anonim válasza:
több is?
2013. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik felhasználótól nem kívánsz többé üzenetet fogadni, a tőle kapott üzenetben válaszd a Nem fogadok tőle több üzenetet! opciót. Ezután ő hiába küld neked, nem fog nálad megjelenni. A küldő erről nem kap értesítést, az üzenetnél nem jelenik meg, hogy nem ért célt. Ha egy feladót le szeretnél venni a tiltott listáról, a Letiltott üzenetek fülön, a felhasználói neve mellől távolítsd el a pipát. A korábbi üzeneteit nem fogod már megkapni, de az ezután írtakat igen.
2013. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ó köszi szépen. már le is tiltottam. persze, hogy van több is. nagyon viygázni kell. ekkora szívást! így segítsen az ember másokon? áh na mindegy! lényeg h nem ír többet! undorító!
2013. jan. 2. 21:51
 10/15 anonim válasza:
miért akartál meleggel barátkozni itt?
2013. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!