Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok itt rendes...

A moderátorok itt rendes fizetést kapnak? Ők rendes munkás emberek, vagy pedig ilyen 'adminok' mint pl: sok más weblap szerkesztője?

Figyelt kérdés
pl: Az ilyen hírességek is szoktak létrehozni oldalakat magukról, azokon ők végzik a dolgokat, itt is ilyenek a moderátorok, vagy rendes munkásemberek akik kapnak pénzt ezért?Fizetést? Vagy ezt nem tudni?
2013. jan. 3. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy rendes bejelentett munka, egy cég egy terméke, nem hobbioldal vagy valamilyen ingyenes szolgáltatás aloldala amit bárki létrehozhatna.

[link]

2013. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Már régóta érdekelt:) Mert egyébként beszélgettem már velük így üzenetbe és tökre közvetlenek,és látszik, hogy nem 'gép válaszolgat':).

Köszi:)

2013. jan. 3. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Fú,ez nekem való meló lenne....
2013. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meg nekem is. :)

Sőt! Én már voltam mod egy külföldi fordítói oldalon. :)

2013. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Talán egy másik kérdésnél olvastam hogy elutasítottak valakit, miután az IP címe alapján megnézték az oldalon lévő aktivitását, és kifogásolhatónak találták.


Farikcsa te ez alapján nem lehetnél moderátor, mert trollkodsz mindenhol.

Viccen kívül ez nem egy szórakoztató állás lehet, hiszen több száz kérdést kell elbírálni, meg foglalkozni a panaszokkal, és azt lehetőleg objektíven megtenni hogy ne rúgasd ki magad.

2013. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Nincs igazad,jó modi lennék.
2013. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Farikcsaa jó modi lenne szerintem!!!
2013. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is lennék az, egy ideig, aztán ha megunnám már nem:D.
2013. jan. 3. 22:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Én túl sok provokatív kérdést tettem fel, szóval ez rossz előélet ehhez az oldalhoz. Meg betegesen kijavítok minden tudatlanságból eredő helyesírási hibát. De különben lennék moderátor, csak gondolom van olyan, amikor már ők is fejüket fogják.
2013. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!