Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan hogy a moderáto...

Volt már olyan hogy a moderátor bácsik törölték a kérdésedet?

Figyelt kérdés
Jogosnak tartottad? Tettél panaszt?
2013. jan. 5. 15:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

nem volt.

De ha szabályszegő a kérdésed, ne csodálkozz, hogy törlik!

2013. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Nem és nem.


Kaptam választ máshol.

2013. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt például megkérdeztem hogy ha nem akarok chipet a kutyámba akkor feljelent-e az állatorvos. Ezt valamiért gyorsan törölték.


Amit végképp nem értek, volt olyan hogy kiírtam egy átlagos kérdést, sok hétig érkeztek rá a válaszok szépen, majd úgy döntöttem hogy kiemelem a kérdést, kiemeltem és 5 percen belül törölték :D

2013. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Igen volt már nem is egyszer, de nem értem miért, mert abszolút nem volt szerintem szabályszegő. Egyszer azt kérdeztem meg egy táncról, hogy kinek mi arról a véleménye és törölték ..
2013. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Volt, olyanok is amit jogosan töröltek, de rengeteg más, amit csak kötekedésképpen vagy hogy engem idegesítsenek, vettek le az oldaltól. Ez a regisztrációm is már a 5-6., mert végleg tiltanak az oldalról mindig, volt, hogy kb. 40 törölt kérdés, de volt, hogy 10 után. De amit néha művel egy-egy moderátor itt az oldalon, az egyenesen felháborító. Amikor piros figyelmeztető üzeneteket kapok, mindig lementem őket a képernyőről, és ha összegyűlik egy kisebb mennyiség, szép kis lejáratókampányt fogok indítani ellenük.
2013. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
Nekem másik regemben volt ilyen: D. Jogosnak szoktam érezni, viszont az olyat nem törörték sosem, ami pl: csak híresztelés volt, pl: osztottam egy videót youtubon, de annyira alatomos módon, hogy fel sem tűnt nekik, és egyre több nézetség volt;):D
2013. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt, pl mit csinálnak falun a kismacskákkal, hogy teszik el láb alól kérdésemet.

A dolog ellen vagyok, de létezik és épp ezért tettem fel a kérdést.

Az igazságot el kell hallgatni.

Nekem is beszóltak már a moderátorok, lentebb van is egy kérdésem. Azzal magyarázta a stílusát, hogy én, hogy beszéltem vele. Pedig nem neki mondtam, hanem ide írtam. Nekik egy teljesen normális választ írtam, amire azóta kaptam rendes választ.

2013. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem tartottam jogosnak, meg is kérdeztem, hogy mi a baj vele.

Panaszt kinél lehet tenni egyébként? :) De úgyse éri meg.

2013. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt már sokszor. Néha jogos volt, néha nem.
2013. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kiírtam egy kérdést, hogy szerintetek néha nem sok-e, amit itt csinálnak a moderátorok, vagy valami hasonló, már nem emlékszem, erre egy pirosbetűs válasz ma reggel a nyitóoldalon, hogy tisztelt felhasználónk, ha valamit meg akarsz tudni az oldalról, akkor az info@gyakorikerdesek.hu-ra írj, ne az oldalt "szemeteld tele" az ilyen kérdésekkel.


Nos, ez a "Tisztelt" felhasználó, és a a rágalmazás, hogy "szemetelek", szerintem ellentmond egymásnak, felháborító.

1; Nem a Tisztelt Moderátort kérdeztem, hanem az oldal látogatóit, hogy miként vélekednek erről/róluk.

2; Itt sehol nem volt szemetelés, az más dolog, hogy a Mélyen tisztelt Urak, ezt rossz néven veszik. Olyanok mint valami rossz ügynökök, ezzel csak magukat járatják le.

2013. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!