Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Te melyik témát/témákat...

Te melyik témát/témákat látogatod?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában a szerelem/szex témát, mert azon igencsak sok kérdés és válasz van, amiken jókat lehet nevetni :-)


A számítástechnika kategória szakmámhoz kapcsolódó kérdéseket tartalmaz, és ott sok embernek tudok segíteni, hiszen tisztában vagyok vele, hogy a számítástechnikai eszközök kezelése és megértése elég sok embernek (főleg idősebbeknek) okoz problémát.


Az egyéb kérdések kategóriát pedig viszonylag kevesen látogatják, így nem nagyon pontoznak le ott :-)


Néha benézek más kategóriákba is, de csak ha érdekes kérdést látok róla a főoldalon.

2013. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerelem/szex, szépség/divat otthon közösség egyéb és néha az ezotériát is :D
2013. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában szórakozás mert leginkább abban vagyok otthon:) De néha ránézek az egyéb kérdésekre is mint például most:)
2013. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Leggyakrabban: Szerelem, szex, Szépség és divat, Gyerekvállalás-azon belül Kamaszok, Egyéb kérdések, Kultúra és közösség, Fogyókúra

Ezeken kívül néha: Közoktatás, tanfolyamok, Otthon, Ételek, italok, Ünnepek

Nagyon ritkán: Állatok, Sport, mozgás, Ezotéria, Egészség

2013. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kultúra és közösség, otthon-egyéb, otthon-házimunka, ételek-italok, gyik, banki ügyek, valamivel ritkábban a családi kapcsolatok, egészség, még ritkábban ezotéria.

Van vagy négy-öt kategória, ahol talán még nem is voltam, pedig már több éve fenn vagyok az oldalon. PL. szerelem-szex, fogyókúra, sport, közoktatás, ünnepek, közlekedés. A többibe akkor szoktam menni, ha oda passzoló kérdésem van. Unalomból évente max. kétszer.

2013. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
számitástechnika/hardverek
2013. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En leggyakrabban az egeszseg kategoria es a szepseg es divat kategoriat letogatom!

Ritkan a szerelem szex kategoriat, csaladi kapcsolatok kategoriat, gyerekvallalas neveles kategoriat, a kultura es kozosseg kategoriat, egyeb kerdesek kategoriat latogatom!

A tobbi meg nem erdekel!

2013. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!