Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet ezen az oldalon...

Hogyan lehet ezen az oldalon utólag kulcsszavakat megadni, ha nem ajánlja fel?

Figyelt kérdés

Kiírtam fél órája kb egy másik kérdést, csak miután rámentem, hogy "kérdés kiírása" utána nem a "saját kérdéseid"-re kattintottam, hanem az egyik lenti kérdésre, és akkor nem mondta, hogy adhatok meg kulcsszavakat, másik böngészővel rámentem a kérdésre, ott se írta ki, pedig múltkor meg pont olyan volt, hogy írtam be kulcsszavakat, és a másik böngészők meg kiírták, hogy még nem adtam meg kulcsszavakat.


Szóval száz szónak is egy a vége, hogy írjak be utólag kulcsszót?


(Btw, erről a kérdésről lenne szó gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__3949119-ennek-az-oslenynek-221-nel-mi-a-neve)


Előre is köszii!!


2013. jan. 31. 14:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ennél sem ajánlotta fel B+!!! Gondoljátok, hogy a moderátorok reagálnának valamit, hogyha írnék nekik? Mert ez így nekem ******* nem jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 31. 14:26
 2/9 A kérdező kommentje:
Moderátorok, légyszi, ha látjátok ezt a kérdést!!! Engedélyezzétek már a kulcsszómegadást! Kérlek szépen Titeket! Jó leszek, na!!! Különben sem értem, mit követtem el. :( Jó, most akkor ünnepélyesen, bárki elolvashatja, elnézést kérek az összes moderátortól! Nem egy kisgyerek vagyok, aki csak szórakozik itten, gondolom nem is véletlenül lehet(ett) kulcsszavakat megadni, kérem szépen vissza azt a funkciót!! Többet nem írok be oda nem illő kulcsszót!!!! Na, oksa?:) Hadd ne regizzek mégegyszer, innen levelezek mindenkivel!!! Légyszi!!!
2013. jan. 31. 14:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó leszek, eskü!!!
2013. jan. 31. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Biztos okkal tiltottak le róla.

2013. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:S Csak annyi volt, hogy egy nem humorkategóriás kérdésnél, mivel nem jutott eszembe több kulcsszó, el kezdtem már ilyeneket is beírni, hogy Chuch Norris, meg Facebook. :(

De már írtam nekik mail-t, hátha újra engedélyezik. Köszönöm a választ, ment a zöld!

2013. jan. 31. 15:06
 6/9 A kérdező kommentje:

Na, erre meg elírom a nevét:/

*Chuck

2013. jan. 31. 15:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az első kommentemnél azt hittem, valami hiba van, de még azért is bocsánatot kérek, de az "B+" az csak úgy idegességből jött, de nem szól senkinek - félreértések elkerülése végett!!
2013. jan. 31. 15:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj!!!! Köszönöm!!! :') Engedélyezték!!!! <3 <3 <3
2013. jan. 31. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
:DDD
2013. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!