Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Még mindig kevés az ha már...

Még mindig kevés az ha már háromszor kiírtam a kérdésem, és még mindig egy választ sem kaptam rá? Mit kell tenni hogy megválaszolják?

Figyelt kérdés

Kertészmérnök, vagy Gazdaság és Vidékfejlesztő Agrármérnök?

Annyira nem speciális kérdés. Csak hogy melyikkel adok magamnak nagyobb lehetőséget, kihasználhatóságában. Valaki csak tudja. De ez a gyik tök gyík...



2013. febr. 6. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mert senki nincs, aki konkrét tanácsot tudna adni ebben a témában...


Én annyit tudok hozzátenni, hogy egy vidékfejlesztő agrármérnök bizony nem valami nagy presztízsű diploma. Egy barátom élelmiszeres MSc-re jár - neki van egy csoporttársa akinek ilyen BSc-je van: ez elmesélései alapján elég furcsán néznek a csajra, hogy vajon mihez érthet és mit akar... Mondjuk az ismerősöm vegyészmérnök, állítólag arra néhány fokkal komolyabbként tekintenek.


Ha a kettő közül kellene választani, akkor én a kertészmérnököt céloznám meg, azon belül pedig a mezőgazdaság (nagyüzemi zöldség- és gyümölcstermesztés) felé tendálnék.

2013. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 6. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég speciális területek, szerintem nem hemzseg az oldal az ilyen végzettségűektől. Én HR-es vagyok, igaz az iparban dolgozom, de nem tudok Neked ebben tanácsot adni, mert fogalmam sincs. A mezőgazdaság nem egy húzóágazat, én biztos nem ezen a téren helyezkednék el mostanság. SAjnálatos, hogy így van, tekintve országunk földrajzi adottságait! De drágalátós politikusaink vagy túl hülyék, vagy valami egészen más szándékuk van.
2013. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!