Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez valahogy meglehet szerezni?

Ez valahogy meglehet szerezni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy egy GYIK-es felhasználó email címét hogyan tudnám megszerezni mert az egyiknek egy nagyon fontos kérdésem lenne.Remélem vki tud segíteni:)

2013. márc. 13. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hacker akkor lehetetlen
2013. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sajna nem vagyok:)Írta neki üzenetet,de nem reagál rá sztem inaktív,de valahogy meg kell keresnem.
2013. márc. 13. 22:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg egy admintól nem lehetne megszerezni mert tényleg nagyon fontos lenne.
2013. márc. 13. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:

A weboldal üzemeltetői, harmadik félnek nem adnak ki Információt, mert az ellenkezne az adatvédelmi szerződésükkel!


Szerintem jó ez így!

Én sem örülnék ha bárki el tudna érni, ha én nem akarom.

Így könnyen vissza lehet élni az e-mail címekkel. (a leggyakoribb erre a spam)

2013. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor türelemmel várok amíg feljön az oldalra.
2013. márc. 13. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Az is elképzelhető, hogy fenn van az oldalon, csak már másik regisztrációval. Ha így van ,akkor sajna hiába várod a válaszát. Talán írjál ki kérdést pl. a témával kapcsolatban, vagy valami olyasmi kérdést, amivel talán "oda tudod csalni", hogy válaszoljon, és ha ráismersz, akkor sima ügy.

Viszont olyan kérdést ne írjál, hogy direktben x y-t keresed, mert azt hiszem azt törlik. Mintha ezt olvastam volna valaki válaszában.

2013. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!